کد خبر : 330

کاهش سهمیه بودجه مصوب استان بوشهر

کاهش سهمیه بودجه مصوب استان بوشهر

بوشهر۲۴: استاندار بوشهر از کاهش سهمیه بودجه مصوب برای استان بوشهر خبر داد و بر لزوم تلاش برای افزایش سهمیه استان تاکید کرد.

بوشهر24:استاندار بوشهر از کاهش سهمیه بودجه مصوب برای استان بوشهر خبر داد و بر لزوم تلاش برای افزایش سهمیه استان تاکید کرد.

به گزارش "بوشهر24"، مصطفی سالاری در نشست ستاد درآمد استان بوشهر اظهار داشت: نظارت دقیق و ویژه در وصول مالیات از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و مشکلاتی نیز در این زمینه وجود دارد که باید شناسایی شوند و اقدامات اساسی برای آن صورت بگیرد.

وی خواستار شناسایی مشکلات عدم تحقق درآمدهای مالیاتی و فرار مالیاتی شد و تصریح کرد: کارت بازرگانی از مهمترین مشکلاتی است که بعث فرار مالیاتی می شود و با توجه به زمان‌بر بودن اصلاح قوانین، لازم است که راهکارهای مناسب را داشته باشیم.

استاندار بوشهر با اشاره به برنامه‌ریزی و تلاش دولت برای رفع این مشکلات، اضافه کرد: بخشی از کار نیز مربوط به استان است که باید مسئولان در این زمینه تلاش لازم را داشته باشند.

شناسایی چاه‌های نفت در نقاط هم مرز با استان‌های دیگر

وی خواستار شناسایی چاه‌های نفت در نقاط هم مرز با استان‌های دیگر شد و ادامه داد: محل وصول این چاه‌های دارای ابهام است و لازم است که این محل‌ها شناسایی شوند.

سالاری بر لزوم اجرای قوانین برای اجرای مالیات بر ارزش افزوده شد و افزود: بخشی از درآمدهای ملی در استان بوشهر وصول می‌شود و باید مراقب باشیم تا در این زمینه قوانین نقض نشود.

وی با اشاره به تلاش برای افزایش بودجه استان بوشهر، ادامه داد: سهمیه بودجه مصوب برای استان بوشهر کاهش یافته است که باید در صورتی که مجلس بخواهد این موضوع را اصلاح کند، بودجه استان را افزایش دهیم.

تلاش برای احقاق حق الایندگی صنایع در استان بوشهر

معاون برنامه ریزی استاندار بوشهر نیز در این نشست با تاکید بر لزوم تلاش برای احقاق حق الایندگی صنایع در استان بوشهر، بیان داشت: همه مسئولان برای احقاق حقوق استان در ای زمینه تلاش کنند.

رضا عوض‌پور با تاید بر لزوم استفاده از ظرفیت‌های استان بوشهر برای کمک به تحقق برنامه دولت افزود: یکی از مهمترین موضوعاتی که باید با جدیت پیگیری کنیم، تحقق مالیات بر ارزش افزوده است که باید از ظرفیت‌ها به خوبی استفاده کنیم. / مهر

ارسال نظر