کد خبر : 3536

سکونت‌گاه‌های محلات جنوبی بوشهر ساماندهی می‌شوند/ ساخت هتل چهارستاره در بوشهر

سکونت‌گاه‌های محلات جنوبی بوشهر ساماندهی می‌شوند/ ساخت هتل چهارستاره در بوشهر

بوشهر 24: استاندار بوشهر گفت: سکونت‌گاه‌های محلات جنوبی بوشهر و همچنین مناطق تنگک‌ها ساماندهی می‌شوند.

بوشهر 24: استاندار بوشهر گفت: سکونت‌گاه‌های محلات جنوبی بوشهر و همچنین مناطق تنگک‌ها ساماندهی می‌شوند.

به گزارش "بوشهر24"، مصطفی سالاری صبح دوشنبه در نشست با مسئولان شهرستان بوشهر اظهار داشت: گام های بسیار مهمی برای توسعه استان بوشهر برداشته شده است و با تلاش و همفکری و همدلی همه مسئولان استان بوشهر شاهد قرار گرفتن استان در مسیر توسعه و پیشرفت هستیم.

وی ادامه داد: به منظور توسعه همه جانبه استان بوشهر، توزیع عادلانه اعتبارات را در دستور کار داریم و این اعتبارات بر اساس  شاخص‌های تعیین شده توزیع می شود و سلایق شخصی نقشی در این زمینه ندارد.

استاندار بوشهر اضافه کرد: یکی از اقدامات خوبی که به منظور توسعه ورزش در روستاها در دستور کار قرار گرفته است، برای همه روستاهای بالای یک‌هزار نفر جمعیت، زمین چمن مصنوعی و یا سالن ورزشی ساخته می‌شود.

ایجاد ورودی و خروجی جدید برای شهر بوشهر

وی با تاکید بر لزوم توسعه مرکز استان، خاطرنشان ساخت: بافت تاریخی بوشهر یکی از ظرفیت‌ها و سرمایه‌های بزرگ استان است که به خوبی مورد توجه قرار نگرفته است و بازسازی این بافت می‌تواند در توسعه گردشگری نقشی اساسی داشته باشد.

سالاری با اشاره به طرح‌های پدافند غیرعامل در مرکز استان، تصریح کرد: ورودی و خروجی  جدید در شهر بوشهر اجرا خواهد شد که 80 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای این طرح پیش‌بینی شده است.

ساخت هتل چهارستاره به بالا در شهر بوشهر ضروری است

وی از تلاش برای ساماندهی سکونت‌گاه‌های تنگک‌ها و محلات مناطق جنوبی بوشهر خبر داد و افزود: یک معضل در مرکز استان نبود هتل ستاره‌دار است که ساخت هتل چهارستاره به بالا در شهر بوشهر لازم است و باید از ظرفیت بخش خصوصی در این زمینه استفاده شود.

استاندار بوشهر با اشاره به اینکه در حال حاضر در شهر بوشهر معماری خاصی وجود ندارد، بیان داشت: همکاری مردم در این زمینه بسیار مهم است و شهرداری باید با کمک مردم طراحی مناسبی در این زمینه داشته باشد./مهر

ارسال نظر