کد خبر : 3690

وام 70 میلیون تومانی مسکن به خانواده شهدا پرداخت می شود

وام 70 میلیون تومانی مسکن به خانواده شهدا پرداخت می شود

حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری گام‌های بسیار مهمی برای خدمات‌رسانی مناسب به خانواده های شهدا و ایثارگران برداشته شده است که ساماندهی گلزار شهدا در نقاط مختلف استان بوشهر است

حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری عصر شنبه در دیدار مسئولان استان بوشهر با خانواده شهید احمد یاسی اظهار داشت: گام‌های بسیار مهمی برای خدمات‌رسانی مناسب به خانواده های شهدا و ایثارگران برداشته شده است که ساماندهی گلزار شهدا در نقاط مختلف استان بوشهر است.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر با اشاره به اقدامات صورت گرفته در این زمینه، ادامه داد: 209 گلزار شهدا با یک‌هزار و 961 مزار شهید در استان بوشهر داریم که بخش زیادی از این گلزارها تاکنون ساماندهی شده است.

وی از تلاش برای بهبود وضعیت اشتغال خانواده‌های شهدا و ایثارگران خبر داد و افزود: در زمینه اشتغال خانواده‌های شهدا استان بوشهر دارای رتبه سوم کشور است.

بیمه طلائی برای درمان خانواده‌های شهدا ارائه می‌شود

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر ادامه داد: بیمه طلائی برای درمان خانواده‌های شهدا ارائه می‌شود که خدمت بسیار خوبی برای کاهش مشکلات درمانی خانواده‌های شهدا است و برای درمان خود نیازی نیست که حتی یک ریال پرداخت کنند.

وی همچنین به اقدامات صورت گرفته برای بهبود وضعیت مسکن خانواده‌های شهدا اشاره کرد و ادامه داد: وام 70 میلیون تومانی برای خرید یا ساخت مسکن به والدین شهدا ارائه می‌شود.

استاندار بوشهر و جمعی از مسئولان استان بوشهر در منزل خانواده شهید احمد یاسی در شهر حضور یافتند و از نزدیک در جریان مشکلات و دغدغه‌های این خانواده قرار گرفتند.

ارسال نظر