کد خبر : 3749

معاون استاندار بوشهر:

۱۰ بازارچه خود اشتغالی بانوان در استان بوشهر ایجاد می‌شود

 ۱۰ بازارچه خود اشتغالی بانوان در استان بوشهر ایجاد می‌شود

معاون امورعمرانی استاندار بوشهر گفت: در راستای توجه به اشتغال و کارآفرینی بانوان که ۵۰ درصد جمعیت استان بوشهررا تشکیل می‌دهد امسال ۱۰ بازارچه خوداشتغالی در۱۰ مرکز شهرستان استان بوشهر ایجاد می‌شود.

به گزارش بوشهر 24، شاپوررستمی در نشست با مسئولان استان بوشهر با بیان اینکه توجه به قشربانوان و تحقق مطالبات آنان در اولویت برنامه‌های استان بوشهر است اظهار کرد: با هماهنگی‌های به عمل آمده امسال مکان‌های تفریحی ورزشی بانوان افزایش می‌یابد و این در حالی است زیرساخت‌های آن فراهم شده است.

وی با بیان اینکه استان بوشهر از قابلیت‌های مهم گردشگری در کشور برخوردار است تصریح کرد: با وجود ظرفیت بالای گردشگری دریایی در استان اما این قابلیت مهم در این استان مغفول مانده است.

معاون امورعمرانی استاندار بوشهر بیان کرد: این استان دربخش‌های مختلف دارای قابلیت‌های سرمایه گذاری است که برای این مهم طرح جامع سرمایه گذاری در بخش‌های مختلف بویژه گردشگری فراهم شده است.

رستمی، یکی از مهم ترین قابلیت‌های بانوان کارآفرینی دانست و گفت: برای بهره‌مندی بیشتر جامعه از کارآفرینی و خلاقیت بانوان 10 بازارچه خوداشتغالی در10 مرکز شهرستان استان بوشهر ایجاد می‌شود.

وی، با اشاره به اینکه سه پلاژ ویژه بانوان در استان بوشهر ایجاد می‌شود گفت: در استان بوشهر 10 پلاژ ویژه اقایان و بانوان طراحی شده که سه پلاژ در بوشهر، دیلم و گناوه ویژه بانوان است.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر، خاطرنشان کرد: 10 بوستان و پارک ویژه بانوان در شهرستانهای استان طراحی شده است که عملیات اجرایی آنها بزودی آغاز می‌شود./ تسنیم

ارسال نظر