کد خبر : 3762

نخستین شرکت تولیدی فیلترهوای ماشین استاندارد در دشتستان افتتاح شد

نخستین شرکت تولیدی فیلترهوای ماشین استاندارد در دشتستان افتتاح شد

در آیینی با حضور مسوولان محلی نخستین شرکت تولیدی فیلترهوای ماشین استاندارد در برازجان مرکز شهرستان دشتستان به بهره برداری رسید.

به گزارش بوشهر 24، معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری دشتستان روز دوشنبه در این آیین گفت: ضروری است با جذب جوانان و نیز تربیت نیروی اهل فن مرتبط با زمینه فعالیت، پیشرفت تعاونی ها را تضمین کرد.

عادل دهدشتی افزود : سیاست دولت تدبیر و امید مبتنی بر تقویت اصولی و واقعی بخش خصوصی است ،لذا بخش تعاون با امکانات بالقوه زمینه بسیار مناسبی برای ایجاد واحدهای تولیدی، خدماتی و کارآفرینی برای همه قشرها به ویژه فارغ التحصیلان دانشگاه ها را دارا ست.

وی تصریح کرد: شرکت تعاونی تولیدی مبین صنعت جنوب با هدف تولید فیلتر هوای ماشین با سرمایه گذاری سه میلیاردو 500 میلیون ریال با اشتغالزایی هفت نفر بطور مستقیم راه اندازی شده است.

دهدشتی یادآورشد:این شرکت قابلیت تولید سالانه صد هزارعدد فیلتر هوای ماشین را دارا ست.

مدیر عامل شرکت تولیدی صنعت جنوب تولید کننده فیلترهوای ماشین نیز گفت: این مجموعه تولیدی نخستین تولید کننده فیلتر هوای اتومبیل استاندارد شده در استان بوشهر است که فعالیت خود را آغاز کرده است .

نعمت اله شهبازی افزود:درحال حاضر تولید فیلتر هوای خودروهای همچون انواع پرایدها،پژو 405،406،206 و نیسان در این شرکت تولید می شود و دارای مجوز فعالیت از سازمان استاندارد است. / ایرنا

ارسال نظر