کد خبر : 3910

علیرغم انتشار خبر معارفه؛

نکیسا در منطقه ویژه معارفه نشد

نکیسا در منطقه ویژه معارفه نشد

علی رغم این که در هفته گذشته خبرهایی مبنی بر معارفه بهرام نکیسا در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر منتشر شده بود اما خبر می رسد این جلسه برگزار نشده است.

به گزارش بوشهر 24، شنیده ها حاکیست به دلیل این که هنوز وضعیت انتقال بهرام نکیسا مشخص نشده است، استانداری از معارفه وی در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر خودداری کرده است.

از طرفی شنیده هایی وجود دارد که یکی از شروط مدیرعاملی بر این منطقه بازنشستگی مدیر و عدم اشتغالش در سایر سازمان های دولتی می باشد. این قانون که گفته می شود اخیرا اضافه شده است شاید یکی از موانع بر سر راه نکیسا برای مدیرعاملیش بر منطقه ویژه اقتصادی بوشهر باشد.

 پس از استعفای مختاری از مدیرعاملی منطقه ویژه اقتصادی بوشهر، نام بهرام نکیسا از فعالین سیاسی و اصلاح طلب استان به عنوان مدیرعامل جدید این منطقه در رسانه ها منتشر شد.

در حالی که زمان اعلام مراسم معارفه وی در یکی از رسانه های نزدیک به جریان اصلاحات در بوشهر منتشر و حتی خبر کوتاهی از آن نیز منعکس شد اما با گذشت چند روز خبر می رسد نه تنها این مراسم برگزار نشده بلکه هنوز وضعیت مدیریت این منطقه در هاله ای از ابهام قرار دارد!

باید منتظر ماند و دید در نهایت مدیریت منطقه ویژه اقتصادی بوشهر به بهرام نکیسا خواهد رسید یا این که مدیر ارشد استان ترجیح خواهد داد از شخص دیگری برای مدیریت در آن استفاده کند؟ / بوشهر نیوز

ارسال نظر