کد خبر : 4329

تلاش‌ زمین‌خواران های برای تصرف زمین‌های دولتی

تلاش‌ زمین‌خواران های برای تصرف زمین‌های دولتی

زمین‌خواران تلاش‌های بسیار زیادی را برای تصرف زمین‌های دولتی داشته‌اند که قوه قضائیه در این زمینه کارهای بسیار خوبی داشته است و با آنها با جدیت مقابله کرده است.

به گزارش بوشهر 24، مهدی یوسفی صبح شنبه در نشست با رئیس کل دادگستری استان بوشهر اظهار داشت: قوه قضایه در احقاق حقوق مردم و مقابله با مجرمان و متخلفان نقش بسیار مهمی دارد و شرایط امنیت و آرامش بسیار خوبی را در جامعه فراهم کرده است.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس اضافه کرد: این امنیتی که امروز ما از آن برخوردار هستیم ریشه و اساس آن مدیون خون شهدا و رشادت‌های رزمندگان ذیل مدیریت امام و رهبری بوده است.

یوسفی ادامه داد: در استان بوشهر نیز شاهد اقدامات بسیار خوبی از سوی دستگاه قضائی هستیم و امیدواریم با تعامل با دستگاه قضایی بتوانیم زمینه را برای توسعه و پیشرفت هر چه بیشتر فراهم سازیم.

دستگاه قضایی استان بوشهر از سلامت بالایی برخوردار است

وی با تاکید بر اهمیت بالای جلوگیری از تضییع حقوق بیت‌المال، خاطرنشان ساخت: زمین‌خواران تلاش‌های بسیار زیادی را برای تصرف زمین‌های دولتی داشته‌اند که قوه قضائیه در این زمینه کارهای بسیار خوبی داشته است و با آنها با جدیت مقابله کرده است.

یوسفی در ادامه با بیان اینکه دستگاه قضایی استان بوشهر از سلامت بالایی برخوردار است، تاکید کرد: حمایت‌های دستگاه قضایی در توسعه صنعت نفت نقش بسیار مهمی داشته است.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در پایان بیان داشت: ما علاوه بر اینکه به دنبال جلوگیری از تضییع بیت‌المال هستیم، بر لزوم عدم تضییع حق‌الناس نیز تاکید ویژه‌ای داریم.

ارسال نظر