کد خبر : 4502

منطقه ویژه پارس از محیط پیرامونی حمایت می کند

منطقه ویژه پارس از محیط پیرامونی حمایت می کند

مهدی یوسفی در آیین معارفه مدیر جدید منابع انسانی پارس جنوبی با تقدیر از فعالیت‌های نوروزی‌فرد در زمان تصدی مسئولیت منابع انسانی این منطقه ویژه اظهار داشت: تسلط بر امور، آشنایی با قوانین و مقررات اداری حوزه منابع انسانی و تعامل سازنده و اثربخش با مدیریت‌های سازمان از مهم‌ترین مولفه‌های این مدیر توانمند در مدت زمان حضورشان در منابع انسانی سازمان بوده که با استفاده از این مولفه‌ها توانسته بود بار زیادی را از دوش مدیریت ارشد سازمان بردارد.

به گزارش بوشهر 24، مهدی یوسفی در آیین معارفه مدیر جدید منابع انسانی پارس جنوبی با تقدیر از فعالیت‌های نوروزی‌فرد در زمان تصدی مسئولیت منابع انسانی این منطقه ویژه اظهار داشت: تسلط بر امور، آشنایی با قوانین و مقررات اداری حوزه منابع انسانی و تعامل سازنده و اثربخش با مدیریت‌های سازمان از مهم‌ترین مولفه‌های این مدیر توانمند در مدت زمان حضورشان در منابع انسانی سازمان بوده که با استفاده از این مولفه‌ها توانسته بود بار زیادی را از دوش مدیریت ارشد سازمان بردارد.

مدیرعامل پارس جنوبی تصریح کرد: تغییرات هیچ‌گاه به معنای ناکارآمدی افراد نیست بلکه جابجایی مدیران در این سازمان با هدف گسترش و توسعه فعالیت‌ها و ایجاد بستری برای بروز خلاقیت‌های بیشتر انجام می‌گیرد.

وی افزود: سازمان از این پس از تجربیات والای آقای نوروزی‌فرد در حوزه مشاور مدیرعامل به منظور پیشبرد اهداف کلان سازمان و کمک به تحقق یافتن اهداف عالیه صنعت نفت در این منطقه عظیم صنعتی و انرژی استفاده خواهد کرد.

یوسفی با اشاره به تجربیات و تخصص مدیر جدید منابع انسانی نیز خاطرنشان کرد: جناب آقای علوی از مدیران کارآمد این منطقه است که قطعاً با استفاده از تجربیات بالای کاری خود در عرصه‌های مختلف صنعت نفت می‌تواند در مدیریت منابع انسانی منطقه ویژه پارس نیز خدمات شایانی از خود برجا گذارد.

وی از حمایت منطقه ویژه از محیط پیرامونی در استان بوشهر خبر داد و گفت: پارس جنوبی به نمایندگی از صنعت نفت خدمات بسیار خوبی به مردم ارائه کرده و امیدواریم این روند تداوم یابد.

محمد نوروزی‌فرد مدیر سابق منابع انسانی پارس جنوبی نیز در این دیدار ضمن قدردانی از همراهی کارکنان سازمان منطقه ویژه پارس در زمان حضورش در مدیریت منابع انسانی گفت: با جدیت تمام و همراهی سایر کارکنان و بخش‌های این مدیریت توانستیم موفقیت‌های دست یابیم که این موفقیت‌ها بی‌شک مرهون همراهی مدیران محترم و کارکنان پرتلاش منطقه و استان بوده است.

در این نشست، محمدتقی علوی به عنوان مدیر جدید منابع انسانی سازمان منطقه ویژه پارس جنوبی معرفی و از خدمات محمد نوروزی‌فرد تقدیر به عمل آمد./ فارس

ارسال نظر