کد خبر : 47

محکومیت ۲ شرکت تولید ماسه توسط تعزیرات حکومتی بوشهر

محکومیت ۲ شرکت تولید ماسه توسط تعزیرات حکومتی بوشهر

بوشهر ۲۴: مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر از محکومیت ۲ شرکت تولید ماسه در گشت مشترک بازرسی تعزیرات حکومتی در شهرستان دشتی خبر داد.

بوشهر ۲۴: مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر از محکومیت ۲ شرکت تولید ماسه در گشت مشترک بازرسی تعزیرات حکومتی در شهرستان دشتی خبر داد.

به گزارش " بوشهر ۲۴" به نقل از روابط عمومی اداره کل تعزیرات حکومتی استان؛ محمود احمدی اظهار داشت: با برگزاری گشت مشترک بازرسی تعداد دو شرکت تولید شن و ماسه به جرم گرانفروشی در تعزیرات حکومتی دشتی جریمه شدند.

وی افزود: در راستای طرح تشدید و کنترل و نظارت بر تولیدکنندگان و عرضه کنندگان  مصالح ساختمانی با برگزاری گشت مشترک تعزیرات حکومتی با ادارات ذیصلاح از  تعدادی از واحدهای تولیدی شن و ماسه بازدید به عمل آمد و برای تعداد دو واحد تولیدی به جرم گرانفروشی پرونده هایی تشکیل و در شعبه اول تعزیرات حکومتی شهرستان دشتی مورد رسیدگی قرار گرفت.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر اضافه کرد: شعبه با احضار متهمان و استماع دفاعیات آنان تخلف انتسابی را محرز تشخیص داده و متصدیان واحدها را به پرداخت جزای نقدی به مبلغ ۱۳ میلیون ریال در حق دولت محکوم کرد و آرای صادره اجراء و پرونده های مختومه اعلام شد.

رسیدگی پرونده قاچاق آبمیوه در تعزیرات حکومتی بوشهر

احمدی گفت: پرونده قاچاق مقادیری کالای خارجی در تعزیرات حکومتی بوشهر رسیدگی شد. با بازرسی ماموران انتظامی از یک دستگاه کامیون که در محور جاده بوشهر به برازجان تردد می کرد مقادیری آبمیوه خارجی فاقد اسناد و مدارک مثبت گمرکی کشف و با شکایت گمرکات استان مبنی بر قاچاق بودن اقلام مکشوفه پرونده متشکله برای رسیدگی به شعبه پنجم بدوی تخصصی تعزیرات حکومتی بوشهر ارجاع  داده شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر تصریح کرد: شعبه با احضار متهم و استماع دفاعیات وی و با بررسی اسناد و مدارک مندرج  در پرونده تخلف انتسابی را محرز تشخیص داده و متخلف را علاوه بر ضبط  کالای مکشوفه به پرداخت جزای نقدی به مبلغی بیش از ۵۴ میلیون ریال در حق  دولت محکوم کرد.

محکومیت لنج دار کنگانی در تعزیرات حکومتی استان

احمدی همچنین گفت: با دریافت گزارش فرماندهی دریابانی شهرستان کنگان مبنی بر کشف مقدار ۱۵۰۰  لیتر سوخت نفت گاز مازاد بر سهمیه از یک فروند لنج صیادی کشف و با شکایت شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی پرونده متشکله برای رسیدگی به شعبه اول تعزیرات حکومتی آن شهرستان ارجاع داده شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر بیان داشت: شعبه با احضار مالک لنج صیادی و اسماع دفاعیات وی و با توجه به اسناد و مدارک مندرج در پرونده تخلف انتسابی را محرز تشخیص داده و متخلف را علاوه  بر استرداد سوخت مکشوفه به شبکه توزیع به پرداخت جزای نقدی در حق دولت  محکوم کرد و رأی صادره حضوری است.

ارسال نظر