کد خبر : 481

آغاز خرید خرمای مازاد کشاورزان دشتستان توسط وزارت جهاد کشاورزی

آغاز خرید خرمای مازاد کشاورزان دشتستان توسط وزارت جهاد کشاورزی

بوشهر24: نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی از آغاز خرید خرمای مازاد کشاورزان دشتستان توسط وزارت جهاد کشاورزی خبر داد.

بوشهر24: نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی از آغاز خرید خرمای مازاد کشاورزان دشتستان توسط وزارت جهاد کشاورزی خبر داد.

به گزارش "بوشهر24"، حجت‌الاسلام سیدمهدی موسوی‌نژاد اظهار داشت: کشاورزان دشتستان نیازمند همکاری بیشتر و موثرتر مسئولان هستند و همه باید در این مسیر اهتمام ورزیم.

وی افزود: کشاورزان دشتستان به ویژه نخلداران این شهرستان هم‌اکنون وضعیت معیشتی نامناسبی دارند که باید با برنامه‌ریزی بهتر در رفع مشکلات آنها همت کنیم.

نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: متاسفانه در گذشته توجه لازم به بخش کشاورزی نشده و با توجه به پتانسیل‌های بالای کشور باید صنایع تبدیلی و صنایع کشاورزی را در مناطق مختلف کشور مستقر کنیم.

موسوی‌نژاد تصریح کرد: در صنعت کشاورزی در منطقه در واقع شاهد خود تحریمی هستیم و تحریم‌های بیرونی و تحریم‌های داخلی که خود ما تحمیل می‌کنیم از مسائلی است که ضربات جبران‌ناپذیر و سنگینی به کشاورزی وارد خواهد کرد.

وی یادآور شد: توسعه صنایع تبدیلی از راهکارهای خوب و ارزشمند است که نباید مورد کم‌توجهی قرار گیرد.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی از آغاز خرید خرمای مازاد کشاورزان دشتستان توسط وزارت جهاد کشاورزی خبر داد و گفت: خرید خرمای مازاد کشاورزان دشتستان با تلاش و پیگیری‌های انجام شده در دستور کار است و از اوایل هفته آینده اقدامات در این زمینه انجام می‌شود.

موسوی‌نژاد با تاکید بر لزوم تقویت کشاورزی افزود: در برنامه‌های توسعه باید به سمت تولید و کشاورزی برویم و وابستگی کشور به نفت را کم کنیم و این مهم تا کنون محقق نشده که نیازمند تلاش دسته‌جمعی است.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: دشتستان دارای قابلیت بسیار زیادی در حوزه کشاورزی است و بیش از 70 درصد اراضی زیر کشت استان را در اختیار دارد که باید حمایت و پشتیبانی لازم از این قشر انجام شود. / فارس

ارسال نظر