کد خبر : 5150

برقی کردن چاه‌های کشاورزی استان بوشهر در انتظار اعتبارات وزارت نفت

برقی کردن چاه‌های کشاورزی استان بوشهر در انتظار اعتبارات وزارت نفت

مدیرکل جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: برقی کردن چاه‌های کشاورزی استان بوشهر در انتظار اعتبارات وزارت نفت است.

به گزارش بوشهر 24، نوذر منفرد با تسلیت ایام عزاداری سالار شهیدان اظهار داشت: مردم استان بوشهر مردمانی مومن و ولایت‌مدار هستند و در مراسم عزاداری سالار شهیدان عاشقانه مشارکت می‌کنند.

وی در ادامه به قابلیت‌های کشاورزی شهرستان دشتستان اشاره کرد و افزود: تولید و برداشت سالانه 475 هزار تن انواع محصولات کشاورزی و بیشترین میزان تولید خرمای کشور از افتخارات این شهرستان به شمار می‌رود.

مدیرکل جهاد کشاورزی استان بوشهر خاطرنشان کرد: حمایت از کشاورزان این شهرستان در تمام زمینه‌ها مورد تاکید است و به ویژه در بحث پرداخت تسهیلات ارزان‌قیمت و همچنین در خرید محصولات تولیدی این عزیزان نهایت همکاری را داشته و داریم.

منفرد تصریح کرد: راه‌اندازی تعاونی‌های روستایی از برنامه‌ها و اولویت‌های سازمان تعاونی روستایی است و از کشاورزان این شهرستان می‌خواهیم در این تعاونی‌ها مشارکت کنند.

وی یادآور شد: تقویت تعاونی‌های تولید کشاورزی و حمایت از آنها موجب رونق کشاورزی و بهبود وضعیت این قشر می‌شود و امیدواریم شاهد فعالیت بیشتر و موثرتر این تعاونی‌ها باشیم.

مدیرکل جهاد کشاورزی استان بوشهر با اشاره به برنامه دولت برای برقی کردن چاه‌های کشاورزی گفت: سازمان جهاد کشاورزی برنامه‌ریزی خوبی برای این مهم داشته و در شرایط کنونی برای برقی کردن چاه‌های کشاورزی استان بوشهر در انتظار تخصیص اعتبارات مورد نیاز از طریق وزارت نفت هستیم.

منفرد بیان کرد: سرکشی به مناطق مختلف کشاورزی در استان بوشهر مورد توجه و تاکید مسئولان قرار دارد و برای شناسایی دغدغه‌های کشاورزان و رفع مشکلاتشان همه تلاش خود را به کار گرفته‌ایم./ فارس

ارسال نظر