کد خبر : 575

استاندار بوشهر خبر داد

تشکیل کمیته ویژه برای حمایت از سرمایه‌گذاران در استان بوشهر

تشکیل کمیته ویژه برای حمایت از سرمایه‌گذاران در استان بوشهر

بوشهر24: استاندار بوشهر گفت: کمیته ویژه برای حمایت از سرمایه‌گذاران در استان بوشهر تشکیل شده است.

بوشهر24: استاندار بوشهر گفت: کمیته ویژه برای حمایت از سرمایه‌گذاران در استان بوشهر تشکیل شده است.
به گزارش "بوشهر24" ، مصطفی سالاری در نشست با گروه سرمایه‌گذاری نفت سنگین در استان بوشهر با اشاره به اینکه زیرساخت‌های لازم در استان بوشهر وجود دارد، اظهار داشت: با توجه به موضوع آلودگی برخی از صنایع، امکان ایجاد برخی واحدهای صنعتی در مرکز استان بوشهر فراهم نیست.

وی با بیان اینکه باید با سرمایه‌گذاران همکاری لازم صورت بگیرد، اذعان داشت: با هدف حمایت از سرمایه‌گذاران کمیته ویژه‌ای تشکیل شده که فرایندهای زمانبر پیش روی سرمایه‌گذاران را از پیش رو خواهد برداشت.

استاندار بوشهر ادامه داد: نوار ساحلی استان بوشهر بهترین مکان برای امر سرمایه‌گذاری به ویژه در طرح‌های پتروشیمی است و وجود امکاناتی همانند حمل و نقل هوایی، دریایی و جاده‌ای، فراهم بودن خوراک واحدهای پتروشیمی شرایط  بسیار مساعدی را در استان بوشهر برای سرمایه‌گذاری بوجود آورده است.

سالاری خاطرنشان کرد: امنیت و زیرساخت‌های مطلوبی در استان برای امر سرمایه‌گذاری وجود دارد و سرمایه‌گذاری در بخش‌های کشاورزی، صنعتی و گردشگری علاوه بر رشد و شکوفایی برای سرمایه‌گذاران نیز صرفه‌جویی مناسب اقتصادی را به دنبال دارد.

سالاری با بیان اینکه استان بوشهر دارای بهترین شرایط و زیرساخت‌های لازم برای سرمایه‌گذاری است، تاکید کرد: برای سرمایه‌گذاری در طرح مورد نظر پس از بررسی‌های فنی و اقتصادی، پیشنهاد خود را به معاون برنامه‌ریزی ارائه تا در نشست آینده تصمیم‌گیری شود.

استاندار بوشهر تصریح کرد:  تمام مسیرهای لازم برای سرمایه‌گذاری در استان برای مدیران تعریف شده و  هر مسئولی در استان بوشهر باید برای سرمایه‌گذاری حمایت و پشتیبانی مناسب را انجام دهند. / فارس

ارسال نظر