کد خبر : 6228

راه اندازی کارخانه رب گوجه‌فرنگی در استان بوشهر

 راه اندازی کارخانه رب گوجه‌فرنگی در استان بوشهر

بوشهر24: رئیس سازمان جهاد کشاورزی بوشهر از راه‌اندازی کارخانه رب گوجه‌فرنگی در این استان خبر داد.

بوشهر24: رئیس سازمان جهاد کشاورزی بوشهر از راه‌اندازی کارخانه رب گوجه‌فرنگی در این استان خبر داد.
به گزارش "بوشهر24"، محمدتقی منوچهری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دشتستان اظهار داشت: سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر در راستای حمایت از کشاورزان و تولیدکنندگان این بخش اهتمام دارد و از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند.
وی افزود: دشتستان در تولید خرما رتبه اول کشوری را در اختیار دارد و سالانه بیش از 130 هزار تن خرما در نخلستان‌های این شهرستان تولید و به بازار مصرف عرضه می‌شود.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر با اشاره به مشکلات کمبود نیرو در برخی مراکز جهاد کشاورزی استان خاطرنشان کرد: جذب 69 نیروی جدید کارشناسی در این سازمان مورد تاکید قرار دارد که تاکنون مجوز 25 نیرو اخذ شده که از این تعداد 2 نیروی جدید کارشناسی به شبانکاره تخصیص می‌یابد.
منوچهری از ایجاد صنایع تبدیلی در استان خبر داد و تصریح کرد: راه‌اندازی مجموعه صنایع تبدیلی موجبات بهبود وضعیت بازار فروش محصولات کشاورزی از جمله خرما و گوجه می‌شود و تاکنون برنامه‌ریزی و مطالعات خوبی در این زمینه انجام گرفته است.
وی بیان کرد: گوجه‌کاران سراسر استان نقش مهمی در تولید این محصول ارزشمند دارند و حمایت از این قشر در دستور کار سازمان جهاد کشاورزی قرار دارد.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر از راه‌اندازی کارخانه رب گوجه‌فرنگی در استان بوشهر خبر داد و گفت: با برنامه‌ریزی صورت گرفته، ظرفیت لازم برای ایجاد این کارخانه را فراهم کرده‌ایم و امیدواریم در مدت زمان کوتاهی محقق شود.
منوچهری یادآور شد: از هیچ تلاشی برای حمایت از کشاورزان و تولیدکنندگان این حوزه دریغ نخواهیم کرد و تمام توانمندی و ظرفیت موجود را برای این مهم به کار می‌گیریم.

ارسال نظر