کد خبر : 6913

مشاور استاندار بوشهر در حوزه انرژی منصوب شد

مشاور استاندار بوشهر در حوزه انرژی منصوب شد

دکتر مصطفی سالاری با صدور حکمی مسعود نصوری را به عنوان مشاور استاندار در حوزه انرژی منصوب کرد.

به گزارش بوشهر 24، اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، دکتر مصطفی سالاری با صدور حکمی مسعود نصوری را به عنوان مشاور استاندار در حوزه انرژی منصوب کرد.

در حکم استاندار بوشهر خطاب به مسعود نصوری آمده است: با عنایت به تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان مشاور استاندار در حوزه انرژی منصوب می‌شوید.

دکتر سالاری در این حکم بر لزوم برنامه‌ریزی برای تقویت و ارتقاء نقش استان در طرح‌ها و پروژه‌های حوزه انرژی، ساماندهی و پیگیری امور مرتبط با فعالیت‌های وزارت نفت در محدوده جغرافیایی استان و ساماندهی و پیگیری مسایل مشترک استان و سازمان انرژی اتمی تاکید کرده است.

طراحی و برنامه‌ریزی آموزش و توانمندسازی نیروی انسانی به ویژه فارغ‌التحصیلان دانشگاهی برای اشتغال در طرح‌ها و پروژه‌های صنعت نفت و سازمان انرژی اتمی در استان، ساماندهی، تهیه طرح اجرایی و پیگیری در راستای ارتقاء و تقویت ارتباط شرکت‌ها، واحدها و طرح‌های صنعت نفت و انرژی اتمی با دانشگاه‌ها و واحدهای پژوهشی استان نیز در این حکم مورد تاکید قرار گرفته است.

استاندار بوشهر در این حکم بر لزوم پیگیری و هماهنگی برای حل مشکلات طرح‌ها و پروژه‌های ملی وزارت نفت و سازمان انرژی اتمی برای تسهیل و تسریع در اجرای آنها و همچنین پیگیری مستمر برای تحقق و اجرای کامل توافقات فی‌مابین استان با وزارت نفت و شرکت‌های تابعه از جمله مصوبات دولت در خصوص اجرای پروژه‌های زیرساختی و سایر تعهدات قبلی و آتی تاکید کرده است.

دکتر سالاری در این حکم بر لزوم تکمیل و بروزرسانی سند مدون پدافند پرتویی نیروگاه اتمی برای درج در لوایح بودجه سنواتی و قانون برنامه ششم توسعه، تهیه طرح تخصیص بخشی از درآمد نیروگاه اتمی بوشهر از محل فروش برق تولیدی به استان و پیگیری در اجرای توافقات و مصوبات کمیسیون راهبری امور مشترک سازمان انرژی اتمی و استان بوشهر تاکید کرده است.

ارسال نظر