کد خبر : 7042

موسوی نژاد مطرح کرد؛

افزایش حقوق افراد کم‌درآمد با اجرای طرح مدیریت خدمات کشوری

افزایش حقوق افراد کم‌درآمد با اجرای طرح مدیریت خدمات کشوری

بوشهر 24: برای اینکه تناسب بیشتری بین افراد و گروه‌های مختلف ایجاد شود، طرح مدیریت خدمات کشوری اجرا می شود و در این مرحله حقوق افراد کم‌درآمدتر افزایش می‌یابد تا شاهد کاهش تبعیض‌ها باشیم.

بوشهر 24: رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: با اجرای طرح مدیریت خدمات کشوری حقوق افراد کم‌درآمد افزایش می‌یابد.

به گزارش " بوشهر 24 "،  موسوی‌نژاد  در نشست هدایت سیاسی منطقه انتظامی شهرستان دشتستان با اشاره به نظم و امنیت مطلوب در دشتستان افزود: وظیفه داریم به نیابت از مردم از تلاش های ماموران نیروی انتظامی در این شهرستان تقدیر کنیم.

نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به متعهد بودن ایران به تعدات خود در مذاکرات هسته ای و عدم تعهد طرف مقابل، گفت: رهبر معظم انقلاب نیز در مورد این رفتار دوگانه بارها تذکرات لازم را داده اند و خواستار هوشیاری ویژه مسئولان و تیم مذاکره‌کننده ایران در این مذاکرات بودند که حواسشان به ابعاد مختلف باشد.

حجت‌الاسلام موسوی نژاد اضافه کرد: انتظار این بود که تحریم‌ها برداشته شود ولی اینگونه نشده است و این هم قابل قبول نیست که فکر کنیم آنها این تحریم‌ها را برمی‌دارند.

وی ضمن تأکید بر مقاومت 35 ساله جمهوری اسلامی و تقدیم شهدای فراوانی در این راه، افزود: آنها نیز در این سال‌ها برنامه‌ریزی کرده‌اند که ما را تحت فشار قرار دهند و به ما ضربه بزنند و وقتی این مواضع را کنار هم قرار دهیم نمی‌توانیم ببپذیریم که آنها به یکباره این تحریم‌ها را بردارند.

رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود به طرح مدیریت خدمات کشوری اشاره کرد و اظهار داشت: این طرح در مجلس به تصویب رسیده است.

وی تاکید کرد: برای اینکه تناسب بیشتری بین افراد و گروه‌های مختلف ایجاد شود، طرح مدیریت خدمات کشوری اجرا می شود و در این مرحله حقوق افراد کم‌درآمدتر افزایش می‌یابد تا شاهد کاهش تبعیض‌ها باشیم.

حجت‌الاسلام موسوی نژاد خاطرنشان ساخت: هر چند طرح مدیریت خدمات کشوری در مجلس مصوب شده ولی این طرح تمکین نشده است.

ارسال نظر