کد خبر : 8567

گشایش نمایشگاه تخصصی بانوان کارآفرین در برازجان

گشایش نمایشگاه تخصصی بانوان کارآفرین در برازجان

بوشهر 24: نمایشگاه تخصصی بانوان کارآفرین در آیینی با حضور مردم و مسئولان در برازجان گشایش یافت.

بوشهر 24: نمایشگاه تخصصی بانوان کارآفرین در آیینی با حضور مردم و مسئولان در برازجان گشایش یافت. 

به گزارش " بوشهر 24 "، امام جمعه برازجان بعدازظهر امروز در آیین افتتاح نمایشگاه تخصصی بانوان کارآفرین با تبریک دهه فجر گفت: استقلال، عزت و خودکفایی در زمینه‌های مختلف علمی، تکنولوژی، پزشکی و سایر موارد که شمارش آنها از عهده ما خارج بوده همه از برکات انقلاب برای مردم ایران است.

حجت‌الاسلام حسن مصلح افزود: بدون تردید ایمان، وحدت، همدلی، تبعیت از رهبری، امید به لطف الهی و سپری شدن رنج‌ها باعث شد تا ملت نستوه ایران اسلامی مصمم در مقابل ابرقدرت‌ها ایستادگی کنند.

امام جمعه برازجان به نقش مهم نوجوانان و جوانان در پیروزی انقلاب و تداوم آن اشاره کرد و خطاب به دانش‌آموزان یادآور شد: همسالان شما آن روز جان خود را به خطر انداختند تا شما امروز سرتان را بالا بگیرید و پرچم پرافتخار ایران اسلامی را در جهان با عزت و افتخار اسلامی برافراشته نگه دارید.

فرماندار دشتستان نیز ضمن تاکید بر توجه بیشتر به اشتغال بانوان به ‌ویژه زنان سرپرست خانوار از تلاش‌های بانوان هنرمند دشتستانی در ایجاد این نمایشگاه قدردانی کرد.

ارسلان زارع افزود: این نمایشگاه در قالب 15 غرفه و کارگاه ترتیب یافته است و انواع محصولات و مصنوعات خانگی از قبیل غذاهای محلی، شیرینی، عرقیجات سنتی و دارویی، تولیدات حجاب و عفاف، انواع تزئینات دست‌ساز، تابلوفرش، گلیم، صنایع دستی و گل و گیاه زینتی در آن عرضه می‌شود.

وی تصریح کرد: این نمایشگاه توسط اداره کتابخانه‌های عمومی دشتستان و با همکاری اداره بهزیستی و اداره فنی و حرفه‌ای برپا شده و به مدت 10 روز در دو نوبت صبح و عصر دایر است./ فارس

ارسال نظر