کد خبر : 8749

خط آبرسانی به بوشکان دشتستان افتتاح شد + تصاویر

بوشهر24: در آیینی با حضور استاندار بوشهر، معاون سیاسی استاندار و مسئولان شهرستان دشتستان، خط آبرسانی به بوشکان دشتستان افتتاح شد.

به گزارش "بوشهر24" به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، استاندار بوشهر در آیین بهره‌برداری از خط آبرسانی به بوشکان شهرستان دشتستان اظهار داشت: تلاش‌های بسیار خوبی به منظور اجرای طرح‌ها و پروژه‌های مناسب در شهرها و روستاهای دشتستان صورت گرفته است.

مصطفی سالاری ادامه داد: دولت تدبیر و امید رسیدگی به امور روستاها را به عنوان یکی از اولویت‌های خود در دستور کار دارد و در شهرستان دشتستان نیز کارهای بسیار خوبی در سطح روستاها صورت گرفته است.

استاندار بوشهر اضافه کرد: از همه توان و ظرفیت‌ موجود برای کمک به روستاها و رفع مشکلات و تامین نیازهای آنها استفاده خواهیم کرد و از هیچ تلاشی در این راستا دریغ نخواهیم کرد.

سالاری یادآور شد: با تلاش و فعالیت مستمر صورت گرفته، امسال در دهه فجر تعداد 360 پروژه در سطح شهرها و روستاهای استان مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

10 میلیارد ریال اعتبار برای آبرسانی به بوشکان

فرماندار شهرستان دشتستان نیز با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته برای آبرسانی به بوشکان و روستاهای این منطقه، اذعان داشت: امروز شاهد افتتاح خط آبرسانی بوشکان هستیم که این پروژه از خردادماه امسال آغاز شده است و بهمن ماه امسال تکمیل و به بهره‌برداری رسیده است.

ارسلان زارع طول این پروژه را شش هزار و ۲۰۰ متر عنوان کرد و خاطرنشان ساخت: این طرح برای انتقال آب از چاه چنیز به شلدان بوشکان اجرا شده است.

وی ادامه داد: اعتبارات این پروژه ۱۰ میلیارد ریال بوده و امیدواریم مشکلات آب مردم به طور کامل مرتفع شود.
 
ارسال نظر