کد خبر : 9302

تربیت نیروهای متخصص برای مدیریت صنعتی منطقه پارس جنوبی

تربیت نیروهای متخصص برای مدیریت صنعتی منطقه پارس جنوبی

بوشهر 24: فرماندار کنگان بر لزوم تربیت نیروهای متخصص برای مدیریت صنعتی منطقه پارس جنوبی در آینده تاکید کرد.

بوشهر 24: فرماندار کنگان بر لزوم تربیت نیروهای متخصص برای مدیریت صنعتی منطقه پارس جنوبی در آینده تاکید کرد.

به گزارش " بوشهر 24 "، عباس جمشیدی شامگاه شنبه در نشست با فرهنگیان و متولیان آموزش و پرورش کنگان اظهار داشت: شهرستان کنگان دارای ظرفیت و جایگاه مهمی در استان است و در تمام عرصه‌ها باید به این شهرستان توجه شود.

وی با اشاره به نقش و جایگاه آموزش و پرورش افزود: تربیت نسل نوجوان و آینده سازان مملکت رسالت مهم فرهنگیان و معلمان است که باید با نهایت دقت و تلاش این امر خطیر انجام شود.

جمشیدی با اشاره به عزم دولت برای حل مشکلات و توسعه خدمات اقتصادی و اجتماعی خاطرنشان کرد: دولت در این راستا مصمم است و تاکنون به توفیقات زیادی دست یافته است.

فرماندار کنگان بر لزوم تربیت نیروهای متخصص برای مدیریت صنعتی منطقه پارس جنوبی در آینده تاکید کرد و گفت: آموزش و پرورش در این راستا وظایف خطیری بر عهده دارد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان نیز اظهار داشت: در شرایط کنونی 700 فرهنگی کار تعلیم و تربیت 11 هزار دانش‌آموز در این شهرستان را بر عهده دارند.

شاکر محیسن با اشاره به برخی از مشکلات و کمبودها در حوزه‌های مختلف خواستار مشارکت برای توسعه و تسریع در ارائه خدمات تحصیلی و علمی به آینده سازان کشور شد.

در این جلسه تعدادی از فرهنگیان و معلمان به نمایندگی از معلمان به دیدگاه‌ها و مشکلات پیش رو پرداختند و خواستار پیگیری آن توسط فرماندار شدند.

تامین امکانات رفاهی، توجه به استعدادهای دانش‌آموزان و اجرای طرح نخبه‌پروری، برپایی اردوهای علمی و کمبود مشاوره دوره تحصیلی در مدارس از جمله این خواسته‌ها بود.

ایجاد کلاس‌های تقویتی و آموزشی، پرداخت حق‌الزحمه امتحانات، ارائه تسهیلات به فرهنگیان، تامین آب آشامیدنی مدارس، هزینه ایاب و ذهاب و پرداخت هزینه مصرفی آب، برق و گاز مدارس و رفع مشکل زمین‌های واگذاری نیز از دیگر مسایلی بود که توسط فرهنگیان مطرح شد./ فارس

ارسال نظر