کد خبر : 9521

محکومیت قاچاقچیان در سه نقطه بوشهر

 محکومیت قاچاقچیان در سه نقطه بوشهر

بوشهر 24: پس از ارسال گزارش مأموران انتظامی در کره بند، دیر و عسلویه، تعزیرات حکومتی استان بوشهر قاچاقچیان را محکوم نمود.

بوشهر 24: پس از ارسال گزارش مأموران انتظامی در کره بند، دیر و عسلویه، تعزیرات حکومتی استان بوشهر قاچاقچیان را محکوم نمود.
به گزارش "بوشهر 24" به نقل از  پورتال سازمان تعزیرات حکومتی استان بوشهر،  در پی گزارش مأمورین پاسگاه انتظامی کره بند، از یک دستگاه کامیونت ایسوزو مقادیری کالا شامل کفش زنانه کشف می نمایند. پس از ارسال گزارش بازرسی به پلیس آگاهی بوشهر موضوع را قاچاق تلقی کرده و پرونده جهت رسیدگی به تعزیرات حکومتی استان بوشهر ارسال می گردد. آقای آبداریان سرپرست تعزیرات حکومتی پرونده را جهت رسیدگی به شعبه پنجم ارسال نمودند و شعبه پنجم با توجه به اظهارات متهم و اسناد و مدارک موجود تخلف انتسابی را محرز تشخیص داد و متخلف به ضبط کالای مکشوفه در حق دولت محکوم گردید.
 
همچنین در پی گزارش پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان دیر، یک دستگاه خودرو پژو 405 را متوقف و مقادیری پوشاک خارجی که فاقد اسناد و مدارک قانونی بود و با شکایت گمرکات استان مبنی بر قاچاق بودن کالای توقیف شده، پرونده ای در همین رابطه تشکیل و در شعبه اول بدوی تخصصی تعزیرات حکومتی دیر رسیدگی گردید. با توجه به اظهارات متهم و اسناد و مدارک موجود تخلف انتسابی محرز تشخیص داده شد و متخلف به ضبط کالای مکشوفه به پرداخت 91342000 ریال در حق دولت محکوم گردید.
 
همچنین در پی گزارش پلیس آگاهی عسلویه مبنی بر قاچاق کالا که فاقد اسناد و مدارک قانونی بود و با شکایت گمرکات استان مبنی بر قاچاق بودن کالای توقیف شده، پرونده ای در همین رابطه تشکیل و در شعبه اول بدوی تخصصی تعزیرات حکومتی کنگان رسیدگی گردید. با توجه به اظهارات متهم و اسناد و مدارک موجود تخلف انتسابی محرز تشخیص داده شد و متخلف به ضبط کالای مکشوفه به پرداخت بیش از 96 میلیون ریال در حق دولت محکوم گردید.

ارسال نظر