کد خبر : 9584

آیت الله صفایی: استان بوشهر به استان فراگیر صنعتی مبدل می‌شود

 آیت الله صفایی: استان بوشهر به استان فراگیر صنعتی مبدل می‌شود

بوشهر 24: امام جمعه بوشهر گفت: استان بوشهر با داشتن ظرفیت‌های مهم در حوزه‌های گوناگون درآینده‌ای نه چندان دور به یک استان فراگیر صنعتی مبدل می‌شود که زیرساخت‌های آن نیروی انسانی متخصص است.

بوشهر 24: امام جمعه بوشهر گفت: استان بوشهر با داشتن ظرفیت‌های مهم در حوزه‌های گوناگون درآینده‌ای نه چندان دور به یک استان فراگیر صنعتی مبدل می‌شود که زیرساخت‌های آن نیروی انسانی متخصص است.

به گزارش " بوشهر 24 "، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری ظهر امروز در نشست با اعضای شورای شهر بوشهر با بیان اینکه شوراهای اسلامی نقش مهم و اساسی در پیگیری و حل مشکلات جامعه و مردم دارند اظهار داشت: شوراها واسطه بین مردم و مسئولان هستند و چون با مردم سروکار مستقیم دارند بدون شک انتظارات مردم از شوراها برای حل مشکلاتشان بیشتر است.

وی با تاکید بر این نکته که شوراها رسالت‌‌های خود را با دید کارشناسانه پیگیری کنند گفت: برنامه‌ توسعه و پیشرفت هر منطقه باید توسط شوراهای اسلامی تدوین شده باشد تا طبق برنامه اهداف از پیش تعیین شده دنبال شود.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به اینکه توجه به پیشرفت و توسعه با نگاه مقام معظم رهبری باید در دستور کار باشد افزود: استان بوشهر با داشتن ظرفیت‌های مهم توسعه‌ای در همه حوزه‌ها باید در آینده البوم توسعه و پیشرفت ایران و کشورهای حوزه خلیج فارس باشد که تحقق این مهم نیازمند مدیریت قوی و کارآمد با دیدملی و بین‌المللی است.

صفایی بوشهری با تاکید بر این نکته که استان بوشهر به استان فراگیر صنعتی مبدل می‌شود تصریح کرد: استان بوشهر با داشتن ظرفیت‌های مهم در حوزه‌های گوناگون در آینده‌ای نه چندان دور به یک استان فراگیر صنعتی مبدل می‌شود که زیرساخت‌های آن تربیت و آموزش نیروی انسانی متخصص است.

وی با تاکید بر رشد استان از لحاظ علمی و فرهنگی افزود: استان بوشهر از قدیم‌الایام در حوزه‌های عالم‌پروری، نخبه‌پروری وعلوم دینی و تجربی دارای ظرفیت‌های مهمی بوده است که این مهم باید رشد و نمو کند.

صفایی بوشهری با بیان اینکه باید به ورزش استان توجه ویژه‌ای شود تاکید کرد: اکنون حضور جوانان در عرصه‌های ورزشی بسیار نگران کننده است که کاهش جمعیت ورزشکاران موید این مهم است.

امام جمعه بوشهر بر توجه به توسعه فرهنگ ورزش در جوانان و حضور آنان در میادین مهم ورزشی تاکید کرد و گفت: مدیریت جوانان با ورزش آسان‌تر است که در این راستا باید تدبیری اساسی صورت گیرد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهربه روز بوشهر پرداخت و گفت: بوشهر دارای آوازه جهانی است چراکه برخی از آثار در این شهر در کمتر نقطه‌ای از جهان دیده می‌شود که معماری بافت تاریخی بوشهر یکی از مهم‌ترین شاخصه‌های این شهرتاریخی است.

صفایی بوشهری افزود:برنامه‌های روز بوشهر در 18 اسفند باید دارای وزان و در خور نام بوشهر و مرضی خدا و مشروع باشد./ تسنیم

ارسال نظر