کد خبر : 9978

لزوم تعادل بخشی به روابط کارگران و کارفرمایان در پارس جنوبی

لزوم تعادل بخشی به روابط کارگران و کارفرمایان در پارس جنوبی

بوشهر 24: مدیر عامل پارس جنوبی بر لزوم تعادل بخشی به روابط کارگران و کارفرمایان در پارس جنوبی تأکید کرد.

بوشهر 24: مدیر عامل پارس جنوبی بر لزوم تعادل بخشی به روابط کارگران و کارفرمایان در پارس جنوبی تأکید کرد.

به گزارش "بوشهر 24"، مهدی یوسفی صبح امروز در دیدار با اعضای خانه کارگر استان بوشهر اظهار داشت: پارس جنوبی از مناطق مهم و تاثیرگذار در صنعت نفت است و شاهد پیشرفت و توسعه روزافزون این منطقه هستیم.

وی افزود: حمایت از حقوق کارگران از برنامه‌های مهم این سازمان است و برنامه‌ریزی بسیار مناسبی برای تحقق این مهم انجام شده است.

مدیر عامل پارس جنوبی بر لزوم تعادل بخشی به روابط کارگران و کارفرمایان تأکید کرد و یادآور شد: این مهم موجبات بهبود وضعیت کارگران می‌شود.

یوسفی از به‌کارگیری خودروهای ایمن در پارس جنوبی خبر داد و خاطرنشان کرد: برای خارج کردن خودروهای فرسوده و به‌کارگیری خودروهای دارای استانداردهای ایمنی برای جابجایی کارگران با همکاری شرکت‌های پیمانکاری و نیروی انتظامی از آبان ماه تاکنون اقدامات گسترده‌ای انجام شده است.

مدیر عامل سازمان منطقه ویژه افزود: برای رعایت دقیق‌تر الزامات HSEدر صنعت نفت از اهرم‌های قانونی مانند جرایم سنگین کارفرمایان استفاده می‌کنیم.

وی بیان کرد: قاطعیت در برخورد با سهل انگاری‌ها در زمینه ایمنی محیط کار در سال آتی با جدیت بیشتری دنبال خواهد شد.

یوسفی همچنین از تفاهمنامه فی مابین شرکت ملی نفت و سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای برای آموزش نیروی جویای کار استان خبر داد و افزود: پرداخت به موقع دستمزدها به‌ویژه در ماه پایانی سال در حال حاضر اولویت اصلی این سازمان در ارتباط با حقوق جامعه کارگری منطقه است.

سید موسی میرجوانمردی دبیر اجرایی تشکیلات خانه کارگر استان بوشهر نیز با بیان اینکه در حال حاضر بیش از شش هزار نفر عضو تشکل خانه کارگر استان بوشهر هستند، خانه کارگر را بزرگترین تشکل صنفی کشور خواند.

در این نشست، اعضای هیات اجرایی خانه کارگر استان بوشهر ضمن تقدیر از نگاه مثبت مدیریت ارشد سازمان منطقه ویژه، در زمینه مسایل، مشکلات و آینده پیش روی جامعه کارگری به تبادل نظر پرداختند./فارس

ارسال نظر