کد خبر : 2295

عبدالمجید آورا

فلیسوف ایتالیائی: جهانیان برای مسلح تجهیز کردن فلسطینی ها بپاخیزند

فلیسوف ایتالیائی: جهانیان برای مسلح تجهیز کردن فلسطینی ها بپاخیزند

فیلسوف بزرگ ایتالیایی "جیانی واتیمو " در مصاحبه با رادیو دولتی“رای” إیتالیا گفت : تجاوز اسرائیل به غژه نژاد پرستانه و وحشیانه است.

بوشهر24/وبلاگستان: عبدالمجید آورا نویسنده وبلاگ نجوای کنگان در آخرین پست وبلاگ خود، مصاحبه جیانی واتیمو فیلسوف بزرگ یونانی درباره جنایات اسرائیل در غزه را ترجمه کرده است. متن این مصاحبه به شرح زیر است:

فیلسوف إیطالی یدعو لاكتتاب عالمی لشراء أسلحة للفلسطینیین ویصف إسرائیل بـ النازیة

فیلسوف بزرگ ایتالیایی "جیانی واتیمو " در مصاحبه با رادیو دولتی“رای” إیتالیا گفت : تجاوز اسرائیل به غژه نژاد پرستانه و  وحشیانه  است.

وبرای اثبات اظهاراتش؛ مدارک و مستنداتی را در این رابطه از سابقه ی کیان صهیونیستی  برملا  کرده است  ، و ادامه میدهد: الأن در غزه؛ ویرانی ونابودی  شامل وكامل مردم  و سرزمین شان را شاهدیم   که این مسئله نشانگر وجود خوی نژاد پرستانه "نازیسیم" در طبیعت مسئولین اسرائیل  در برخورد فلسطینییان است.

 معظم  حملات وحشیانه اسرائیل بر اهالی غزه در  زمان فعلی؛  روی هیتلر  نازی را در جنگ های

غیر انسانی اش  سفید کرده است .

  اگر حمایت وپشتیبانی غرب نبود،  إسرائیل  هیچگاه نمی توانست مرتكب این جرائم قبیح وهولناک  شود.

 من همه ی آزادگان عالم را برای مقابله با اسرائیل در نسل کشی فلسطینی  ها ، به نام نویسی بعنوان   مبارز  وهمراهی با فلسطین برای جنگ با  اسرائیل فاشیسم  و نازیسیم  دعوت می کنم

ولازم است که همه ی مخالفان  فاشیسم ونازیسم  در کنار مبارزین فلسطینی ها قرار گرفته و اسرائیل را با هروسیله ی ممکن  نابود سازند.

با توجه به عدم  برابری تسلیحات فلسطینی ها با اسرائیل  از همه ی مردم جهان  می خواهم که برای فلسطنی ها   اسلحه  بخرند تا توان ایستادگی در برابر اسرائیل را داشته باشند

ومن خود حاضرم با حمل سلاح  به کمک فلسطینیی ها رفته   ودر مقابل إسرائیل نژادپرست به جنگ ومبارزه بپردازم  .  تهیه وترجمه : نجوای کنگان

ارسال نظر