کد خبر : 130

آهنگران در مراسم شهادت امام هادی (ع) خطاب به بوشهری ها:

عزیزان بوشهری قدر خودتان را بدونید

عزیزان بوشهری قدر خودتان را بدونید

بوشهر۲۴: آهنگران گفت: عزیزان بوشهری قدر خودتان را بدانید، کمتر جای از کشور مراسمی مثل این مراسم برای امام هادی (ع) برگزار می شود.

بوشهر۲۴: آهنگران گفت: عزیزان بوشهری قدر خودتان را بدانید، کمتر جای از کشور مراسمی مثل این مراسم برای امام هادی (ع) برگزار می شود.

به گزارش " بوشهر ۲۴" مراسم شهادت امام هادی (ع) با سخنرانی حجت الاسلام حبیب الله فرحزاد و مداحی  حاج صادق آهنگران و حاج نظار قطری با حضور خادمین اعتبات و عالیات ایران و عراق  جمعه شب در مصلای  نماز جمعه بوشهر برگزار شد.

در ابتدای مراسم حجت السلام فرحزاد با اشاره به عظمت ماه رجب گفت:   ماه رجب، ماه استغفار و پاک شدن از گناهاست و یکی از سه ماه برترین سال است.

کارشناس برنامه تلویزیونی " سمت خدا" با اشاره به اهمیت ماه رجب که ماه رحمت است بیان کرد: خداوند درباره ماه رجب می فرماید" ماه، ماه من است، بنده، بنده من است و رحمت هم رحمت من است و رجب را حلقه اتصال بین خودم و بندگانم قرار داده ام.

حجت الاسلام فرحزاد  با تاکید به اینکه ۹۹ جزء از محبت و رحمت خداوند در روز قیامت است افزود: روز قیامت رحمت خدا گسترده میشود حتی شیطان به درگاه خدا امیدوار  میشود.

وی ادامه داد: مهم ترین وصیت خدا، انبیا، همه امامان و اولیا توی یک جمله است " وصیت به تقوا است" و در سوره مبارکه حشر دوبار امر به تقوا شده است.

کارشناس مذهبی بیان داشت: کلید حل تمام مشکلات را تقوا  است و هر کس با تقوا تر باشد نزد خدا از همه با ارزشمند تر است.

حجت الاسلام فرح زاد با تاکید به اینکه رزق و روزی فقط پول نیست گفت: آرامش، آسایش و هر چیزی که مورد نیاز انسان است رزق و روزی است و کلید اینها فقط تقوا است.

مراسم شهادت دهمین اختر تابنک امامت و ولایت با مداحی  نظار القطری  و حاج صادق آهنگران  از مداحان برجسته کشوری تا ساعت ۲۳ ادامه داشت.

حاج صادق آهنگران در بین مداحی خود خطاب به بوشهری ها گفت: عزیزان بوشهری قدر خودتون را بدانید، کمتر جای از کشور مراسمی مثل این مراسم  برای امام هادی (ع) برگزار می شود.

در پایان این مراسم، خادمین عتبات و عالیات بر روی سن آمدند و از آنها تجلیل شد.

این برنامه از صدا و سیمای مرکز استان بوشهر به صورت زنده پخش شد. / منبری ها

ارسال نظر