کد خبر : 10211

ملت اجازه بازگشت نمایندگانی همچون مجلس ششم را نخواهند داد

ملت اجازه بازگشت نمایندگانی همچون مجلس ششم را نخواهند داد

بوشهر 24: معاون سیاسی حزب مؤتلفه اسلامی استان بوشهر گفت: بعضی افراد اصلی جریان فتنه سال 88 خود را برای مجلسی مانند مجلس ششم آماده می‌کنند که باید به آنها گفت: ملت و نیروهای انقلابی اجازه بازگشت به شما نخواهند داد.

بوشهر 24: معاون سیاسی حزب مؤتلفه اسلامی استان بوشهر گفت: بعضی افراد اصلی جریان فتنه سال 88 خود را برای مجلسی مانند مجلس ششم آماده می‌کنند که باید به آنها گفت: ملت و نیروهای انقلابی اجازه بازگشت به شما نخواهند داد.

به گزارش " بوشهر 24 "، محمود خدری پیش از ظهر امروز در جلسه شورای سیاسی حزب موتلفه اسلامی بوشهر اظهار داشت: بهار موقع شکوفایی و شکفتن دل‌هاست و بر ماست که به تأسی از بهار طبیعت به خانه تکانی درون بپردازیم و خود را هر روز بیشتر برای روز واپسین آماده کنیم.

عضو شورای مرکزی مؤتلفه استان بوشهر گفت: تقارن ماه بهار با ایام فاطمیه دوم را به فال نیک گرفته و در انتظار فضایی فرهنگی و معنوی هستیم، بر ماست که حرمت فرزند رسول خدا و دُرّ درخشان عالم هستی و سیّده زنان اهل بهشت را گرامی بداریم و به بهانه عید از ارزش‌های اسلام ناب محمدی (ص)خارج نشویم.

این فعال سیاسی افزود: مولای متقیان امام علی (ع) می‌فرمایند، آن روز که در آن معصیت خدا نشود عید است، لذا بر همه ما فرض است که نه فقط در عید نوروز بلکه در تمامی ایام سال از گناه و معصیت خداوند پرهیز کرده و راه تقوی و رستگاری را درپیش گیریم.

خدری همچنان به سالروز تأسیس بنیاد شهید پرداخت و گفت: بنیاد شهید بنیاد مقدسی است که از همان ابتدای انقلاب به فرمان رهبر عظیم‌الشأن انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) تأسیس شد و وظیفه خدمات دهی به خانواده معظم شهیدان و ایثارگران و جانبازان را انجام دهد هرچند که معتقدم هر کاری برای خانواده معظم شهدا انجام دهیم باز هم ناچیز است چرا که استقلال و امنیت امروز جامعه ما مرهون خون این بزرگواران است.

وی در این جلسه به تشریح مسائل سیاسی کشور پرداخت و گفت: توهین به هر انسانی از دیدگاه ما محکوم است لذا با کسانی که در شیراز در توهین به نماینده مردم در مجلس دست داشته است باید برخورد قانونی و قضایی شود چرا که این کارها باعث بدعت در جامعه می‌شود و زمینه را برای هرج و مرج و بی‌نظمی فراهم می‌کند، هرچند که عملکرد این نماینده نیز خالی از اشکال نیست و معلوم است که وی با عده‌ای از طرفدارانش می‌خواهند با مظلوم‌نمایی در انتخابات آینده تأثیر بگذارند.      

خدری اظهار داشت: البته نباید فراموش کنیم که گروهی از اصلاح‌طلبان در گذشته نیز از این سناریوها استفاده می‌کردند و جریان ترور حجاریان توسط تیم سعید امامی از این قبیل بود.

وی افزود: آنها علاوه بر مظلوم نمایی ایجاد تفرقه در بین جریانات و گروه‌‎های اصولگرا نیز در برنامه دارند که بزرگان اصولگرا در مرکز با ایجاد ائتلاف و همبستگی میان خود، اینگونه برنامه‌ها را با شکست مواجه کرده‌اند.

خدری در ادامه با توجه به نفوذ بعضی از فتنه‌گران سال 88 در پست‌های مدیریتی ارشد کشور و استان بوشهر گفت: متأسفانه بعضی از این افراد به راحتی در کشور و استان ولایتمدار ما پست می‌گیرند که این نشان از دوگانگی آشکار در دولت اعتدال است و به نحوی باید گفت که دولت روحانی به جای داس با کمباین مدیران غیر اصلاحاتی را درو کرده است.

 این فعال سیاسی در ادامه افزود: بعضی افراد اصلی جریان فتنه سال 88 خود را برای مجلسی مانند مجلس ششم آماده می‌کنند که باید به آنها گفت: ملت و نیروهای انقلابی اجازه بازگشت به شما نخواهند داد.

وی در پایان یادآوری کرد: وحدت و همدلی با بصیرت انقلابی میان نیروها و جریان‌های اصولگرا فراهم شده است و مردم ولایت‌مدار استان بوشهر در آینده  شاهد همایشهای بزرگ اصولگرایان خواهند بود./ فارس

ارسال نظر