کد خبر : 10497

مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری خبر داد؛

3 بخشدار جدید در استان بوشهر منصوب شدند

 3 بخشدار جدید در استان بوشهر منصوب شدند

بوشهر24: مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر از انتصاب 3 بخشدار جدید در استان بوشهر خبر داد و افزود: به پیشنهاد فرمانداران عسلویه و دشتی، تایید استاندار بوشهر و با حکم وزیر کشور ...

بوشهر 24: مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر گفت: بخشداران بخش‌های مرکزی عسلویه، دشتی و چاه‌مبارک منصوب شدند.

به گزارش " بوشهر 24 " به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، سید اسماعیل موسوی با تبریک سال نو و با اشاره به نامگذاری امسال به نام " دولت و ملت، همدلی و همزبانی" از سوی رهبر معظم انقلاب اظهار داشت: امسال از سوی رهبر معظم انقلاب به نام سال " دولت و ملت، همدلی و همزبانی" نامگذاری شده و امیدوار هستیم همه مردم و مسئولان با وحدت و همدلی برای موفقیت و سربلندی ایران اسلامی گام برداریم.

مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر از انتصاب 3 بخشدار جدید در استان بوشهر خبر داد و افزود: به پیشنهاد فرمانداران عسلویه و دشتی، تایید استاندار بوشهر و با حکم وزیر کشور، احسان رزمی‌نیا به عنوان بخشدار مرکزی دشتی، حسین رضوی به عنوان بخشدار چاه‌مبارک و محمدعلی جمالی به عنوان بخشدار مرکزی عسلویه منصوب شدند.

موسوی با اشاره به تاکید استاندار بر جوانگرایی در رده‌های مدیریتی استان خاطرنشان کرد: استاندار بوشهر تاکید زیادی بر جوانگرایی مدیران به ویژه بخشداران دارد و به فضل خدا همه مدیران با تلاش شبانه‌روزی برای اعتلای استان گام بردارند و روز به روز شاهد پیشرفت و توسعه بیشتر استان در تمام عرصه‌ها باشیم.

 • جاسم خلیلی ۱۳۹۴/۰۱/۰۸ ۱۸:۰۵

  0 3 پاسخ

  مگه بخشدار چاه مبارک جوان نبود والله جوان وانسانی مدیرو مدبر بود چرا برش داشتین تازه داشت تجربه های لارم رو کسب میکرد

 • جوان ۱۳۹۴/۰۱/۰۸ ۱۸:۲۶

  3 1 پاسخ

  انتصاب شایسته و بحق آقای حسین رضوی بخش دار چاه مبارک را به ایشان و مردم شهرستان عسلویه تبریک می گوییم با توجه به شناختی که از ایشان دارم و اینکه ایشان دو مدرک کارشناسی حقوق و حسابداری دارند و دانشجوی فوق لیسانس هستند . امیدوارم که در دوره مدیریتی جدید موفق می شوند

 • ۱۳۹۴/۰۱/۰۹ ۲۳:۲۴

  1 4 پاسخ

  آقای احمد پور چش بود که ورش داشتن

 • همکلاسی ۱۳۹۴/۰۱/۱۱ ۱۴:۰۱

  0 1 پاسخ

  با سلام و تبریک خدمت بخشدار خوب و جوان و روشنفکر مرکزی عسلویه جناب آقای جمالی ، امیداوارم موفق و پیروز و سربلند باشید .

ارسال نظر