کد خبر : 11017

بوشهر24 گزارش می دهد؛

حرکت لاک پشتی فرمانداری دشتستان در بررسی دو پرونده ساده

حرکت لاک پشتی فرمانداری دشتستان در بررسی دو پرونده ساده

بوشهر24: با وجود آنکه قاسمی یکی از اعضای شورا که همزمان ریاست آموزش و پرورش شبانکاره را نیز به عهده داشت، برای حل این مشکل قانونی از عضویت در شورا استعفا داد، اما سرانجام عضو دوم همچنان نامشخص است.

بوشهر24: در حالی که بوشهر24، 24 دی­ماه 93 طی گزارشی، از تخلف دو عضو شورای شهر شبانکاره که علاوه بر حضور در شورا در یکی دیگر از ادارات دولتی و غیردولتی دیگر در شهر شبانکاره نیز حضور داشتند، خبر داد، اما همچنان سرانجام این پرونده مشخص نیست.

به گزارش " بوشهر24 "، با وجود آنکه قاسمی یکی از اعضای شورا که همزمان ریاست آموزش و پرورش شبانکاره را نیز به عهده داشت، برای حل این مشکل قانونی از عضویت در شورا استعفا داد، اما سرانجام عضو دوم همچنان نامشخص است.

دهدشتی، معاون سیاسی فرمانداری دشتستان در گفتگو با بوشهر24، ضمن بیان اینکه موضوع شورای شبانکاره موضوع خاصی نیست، گفت: به دنبال این هستیم که اگر مستنداتی دال بر تخلف وجود داشته باشد، بررسی می کنیم و هرگاه به جمع بندی برسیم اطلاع رسانی خواهیم کرد.

وی افزود: اگر اطلاع رسانی انجام نشد یعنی تخلفی صورت نگرفته است.

این سخنان و وعده پیگیری بررسی این تخلف توسط معاون سیاسی دشتستان در حالی است که وی 6 اسفند 93 در گفتگو با بوشهر24 وعده بررسی نهایی یک هفته ای آن را داده بود.

وی همچنین در پاسخ به پرسش بوشهر24، در مورد سرانجام بررسی پرونده به آتش کشیده شدن اتومبیل عضو شورای شهر برازجان در اسفندماه گذشته گفت: این موضوع در دستور کار مجموعه انتظامی و در حال بررسی است.

حال جای سوال است که برای یک چنین اتفاقاتی چه میزان وقت رسیدگی لازم است و وقتی که مسئولین فرمانداری دشتستان نمی توانند با گذشت چند ماه به دو پرونده این­چنینی رسیدگی و نتیجه نهایی را اعلام کنند، در برابر پرونده های مهمتر و سنگین تر چگونه عمل خواهند کرد؟

ارسال نظر