کد خبر : 11142

آیت الله صفایی: انتقاد سازنده از مسئولان منافاتی با همدلی و همزبانی ندارد

آیت الله صفایی: انتقاد سازنده از مسئولان منافاتی با همدلی و همزبانی ندارد

امام جمعه بوشهر گفت: تحقق همدلی و همزبانی دولت و ملت در بسیاری از امور و سطوح جامعه راهگشا است که تحقق آن رسالت و وظیفه همگان است و انتقاد سازنده از مسئولان منافاتی با همدلی و همزبانی ندارد.

به گزارش " بوشهر 24 "، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری بعدازظهر امروز در نشست با رئیس ستاد انتخابات کشور با بیان اینکه استان بوشهر دارای ظرفیت‌های مهم و ویژه‌ای است اظهار داشت: این استان به سبب وجود ظرفیت‌های مهم ملی و بین‌المللی از حساسیت ویژه‌ای در سطح جهان برخوردار است.

وی با اشاره به اینکه استان بوشهر بیش از 936 کیلومتر مرز دریایی با خلیج فارس دارد تصریح کرد: به سبب همجواری استان بوشهر با آبراه بین‌المللی از حساسیت خاصی برخوردار است به‌گونه‌ای که در این راستا از تاریخ پرشکوهی برخوردار است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، افزود: وجود نخستین نیروگاه اتمی کشور در بوشهر، تاسیسات پارس جنوبی و صنایع پایین دستی، بزرگترین پایانه نفت خام خاورمیانه از مهم‌ترین ظرفیت‌های استان بوشهر است.

صفایی بوشهری با اشاره به اینکه انتخاباتی مهم در پیش رو داریم گفت: آرا مردم حق‌الناس است و در نظام اسلامی حق‌الناس به حق‌الله تبدیل می‌شود.

وی بر صیانت از آراد مردم تاکید کرد و افزود: صیانت از آرا مردم از رسالت‌های مهم مجریان انتخاباتی است چراکه صیانت مسئولان از آرا مردم نشان دهنده صیانت دردیگر امور است.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه امسال شرایط حساسی در کشورهای همسایه جمهوری اسلامی است بیان کرد: شرایط منطقه در عراق، کشورهای حاشیه خلیج فارس، عربستان، یمن، آثار مذاکرات هسته‌ای و انتخابات 7 اسفند شرایط حساسی را برای کشور فراهم کرده است.

صفایی بوشهری با تاکید بر توجه به منویات رهبر معظم انقلاب و تحقق شعار امسال افزود: همدلی و همزبانی که با تدبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی شعار امسال نام‌گذاری شد تحقق آن در بسیاری از امور و سطوح جامعه راهگشا است که تحقق آن رسالت و وظیفه همگان است و انتقاد سازنده از مسئولان منافاتی با هم‌دلی و هم‌زبانی ندارد.

وی کانون شبکه‌های مدیریتی و فکری را ولایت مداری دانست و گفت: نقطه پیوند تمامی شبکه‌های مدیریتی و فکری، ولایت و ولایت‌مداری است که این مهم ضامن بقا و ارتقا جامعه است./ تسنیم

ارسال نظر