کد خبر : 11311

مسوولان باید روحیه انتقادپذیری را در خود تقویت کنند

مسوولان باید روحیه انتقادپذیری را در خود تقویت کنند

فرماندارگناوه گفت: مسوولان باید روحیه انتقادپذیری را در خود تقویت کنند چراکه در سایه این نقدهاست که می توانیم به ضعف هایمان پی ببریم و در برطرف کردن مسایل و مشکلات تلاش کنیم.

به گزارش " بوشهر 24 "، عبدالنبی یوسفی روز یکشنبه در جلسه شورای اداری این شهرستان از همه مسوولان ادارات خواست تا به کسانی که با نقد منصفانه مسایل و مشکلات شهرستان را مطرح می کنند توجه کرده و پاسخگو باشند.

وی گفت: مسوولان این شهرستان در سایه وفاق و همدلی گام های موثری در سال گذشته برای این منطقه برداشتند و در سال جاری نیز باید در تحقق فرامین رهبرمعظم انقلاب و سیاست های دولت تدبیر و امید بیش از پیش همت و تلاش کنند.

فرماندارگناوه اظهارکرد: اگرچه همه مدیران دستگاههای اجرایی در سیستم اداری خوب و تلاشگرند اما ایجاب می کند که مروری بر اعمال خود داشته و قبل از اینکه حسابرسی شوند، خود امورات را حسابرسی کنند و از انسان های سالم در کنار خود با اولویت بر نظارت امور استفاده ببرند.

وی با بیان اینکه در شهرستان یکسری افراد فعالی وجود دارند که به فعالان اجتماعی معروفند، گفت: این فعالان، زبان گویای مردم هستند که نقدهای منصفانه می کنند.

یوسفی بر ضرورت توجه و دقت مدیران به مصوبات جلسات تاکید کرد و از آنان خواست در عمل برای اجرایی شدن این مصوبات بکوشند.

فرماندارگناوه به مهم ترین برنامه های امسال دولت اشاره کرد و گفت: در تداوم اجرای طرح بزرگ و موفق تحول نظام سلامت ، در زمینه دندانپزشکی برنامه های مهمی در سطح کشور اجرا خواهدشد.

وی توجه به مساجد و حسینیه ها را از دیگر محورهای کاری سال جاری دانست و افزود: از مسوولان ذی ربط دراین شهرستان انتظار داریم که وضعیت این مکان های مقدس را بررسی و شناسایی کنند تا در صورتی که نیاز به احداث مکان جدید و یا به تعمیر احتیاج دارند در برنامه و تخصیص اعتبار قرار دهیم.

فرماندار گناوه توجه به هوشمندسازی مدارس روستاها و حمایت و تشویق سرمایه گذاران بخش خصوصی در امر سزمایه گذاری را از دیگر برنامه های سال جاری عنوان کرد.

وی خاطرنشان کرد: به عنوان یک مصوبه هر دستگاهی در راستای سرمایه گذاری بخش خصوصی در شهرستان تلاش بیشتری کند مورد تقدیر ویژه قرارخواهد گرفت.

یوسفی برخورد دستگاههای اجرایی ذی ربط با ساخت و سازهای غیرمجاز را ضروری عنوان کرد و گفت: پارسال دراین خصوص فعالیت های خوبی از سوی دستگاهها انجام شد و امسال نیز باید بیش از سال قبل با ساخت و سازهای غیرمجاز برخورد قاطع شود.

فرماندار گناوه با قدردانی از تلاش و زحمات روسا و اعضای کمیته های 9 گانه ستادخدمات سفر این شهرستان در تعطیلات نوروز امسال افزود: باتوجه به اینکه این شهرستان قطب گردشگری استان بوشهر انتخاب شده و دولت نیز دهکده گردشگری برای این منطقه مصوب کرده، می طلبد از هم اکنون علاوه بر تشکیل جلسه های ویژه کمیته های 9 گانه ، دیگر دستگاهها نیز نقاط قوت و ضعف امسال را بررسی تا سال آینده خدمات بهتری به هموطنان ارایه شود.

وی بر همکاری و مساعدت همه ادارات با ستاد اعزام کاروان برای شرکت در سالروز ارتحال معمار کبیر انقلاب این شهرستان تاکید کرد و گفت: بنیانگذار نظام اسلامی توانست دنیایی را با دیدگاه خود متحول کند و همه ادارات مکلفند با تمام توان و تلاش خود در اعزام زائران به مرقد امام راحل تلاش مضاعف کنند.

فرماندارگناوه از رسانه ها وگروههای فعال اجتماعی این شهرستان که با قلم و تصویر و فیلم در چارچوب اصول و ارزش های نظام گام های موثری در توسعه و اعتلای منطقه خود برداشتند، قدردانی کرد.

جانشین سپاه انصارالحسین (ع) گناوه هم گفت: سهمیه کاروان اعزامی این شهرستان به مرقد مطهر امام راحل در خرداد امسال 600 نفر تعیین شده است.

سرهنگ عابدین عباسی افزود: زائران این شهرستان بوسیله 14 دستگاه اتوبوس 12 خرداد راهی تهران خواهند شد و یکبار دیگر با آرمانهای بنیانگذار جمهوری اسلامی میثاق مجددی خواهند بست.

وی از فرماندار و دیگر مسوولان این شهرستان خواست تا همکاری و مساعدت لازم در جهت اعزام زائران داشته باشند./ ایرنا

ارسال نظر