کد خبر : 11425

امام جمعه عسلویه؛ سپاه و بسیج بازوی قدرتمند نظام و رهبری

امام جمعه عسلویه؛ سپاه و بسیج بازوی قدرتمند نظام و رهبری

امام جمعه عسلویه گفت:بازوی قدرتمند نظام و رهبری، سپاه و بسیج است و یکی از افتخارات سپاه مقید بودن به قید ولایت است.

به گزارش " بوشهر 24 "، حجت‌الاسلام سید علی هاشمی‌نژاد در جمع پاسداران سپاه عسلویه به‌مناسبت فرارسیدن سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن تبریک سالروز تاسیس نهاد مقدس سپاه اظهار داشت: حقیقت مطلب این است که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مایه خیر و برکت و دارای فضایل بسیاری است و همان‌طور که بارها مقام معظم رهبری فرمودند "سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کارنامه بسیار درخشانی دارد".

وی افزود: بدون تردید اگر بگوییم نیروهای مسلح ما گل هستند، سپاه گلاب آن است و اگر بگوییم نیروهای مسلح ما گل هستند، گل سر سبد آنها سپاه پاسداران است.

امام جمعه عسلویه خاطرنشان کرد: مایه افتخار است کسی که ملبس به این لباس مقدس باشد، عده‌ای از این عزیزان به فیض عظیم شهادت نایل آمدند و عده‌ای از این بزرگان که از پیشکسوتان هستند در قید حیات و مایه برکت برای نظام و اسلام هستند.

هاشمی‌نژاد تصریح کرد: واقعا لباس مقدس پاسداری از نظام اسلامی، برازنده این عزیزان است و هدف‌شان مقدس است.

وی با بیان اینکه آن نشاط و شادابی و حیات معنوی که سپاه دارد باید بماند گفت: آنچه که مایه سرافرازی سپاه است همان بنیه معنوی و بعد معنویت سپاه بوده و هست.

امام جمعه عسلویه یادآور شد: الحمدلله تا الان بازوی قدرتمند نظام، بازوی قدرتمند رهبری، سپاه و بسیج عزیز است و یکی از افتخارات سپاه این است که مقید به قید ولایت است.

هاشمی‌نژاد با بیان اینکه در مسئله ولایت‌مداری، سپاه مثال زدنی است، افزود: عزیزان سپاه از جمله سربازان جان‌نثار ولایت هستند و ان‌شاالله خداوند توفیق عنایت کند و بیش از پیش قدردان این راه باشیم که انتخاب کرده‌ایم و این راه را تا آخر ادامه بدهیم./ مهر

ارسال نظر