کد خبر : 11574

انتقاد شدید امام جمعه از اعضای شورای شهر

انتقاد شدید امام جمعه از اعضای شورای شهر

امام جمعه بردخون از وجود اختلاف و تفرقه در بین اعضای شورای شهر بردخون به شدت انتقاد کرد و خواستار تعامل و همدلی اعضای شورای شهر شد.

به گزارش " بوشهر 24 "، حجت الاسلام سید حسین رکنی حسینی ظهر امروز در جمع مسئولان بردخون با اشاره به سالروز تشکیل شوراهای اسلامی اظهار  داشت: شورای  اسلامی شهر بردخون از دوره قبل جزء دو شورایی بود که در کشور منحل شد.

وی با بیان اینکه شورای فعلی نیز دچار اختلاف شده، تصریح  کرد: شورای اسلامی شهر بردخون از روزی که تشکیل شده گرفتار اختلاف و تفرقه بوده است.

امام جمعه بردخون، شهرستان دیّر را محروم‌ترین شهرستان در استان بوشهر دانست و ادامه داد: اعضای شورای شهر در جلسات حضور منسجمی ندارند و مردم باید این مطالب را بدانند که با چه وضعیتی روبرو هستیم زیرا نمی‌‎توان مسائل را از مردم پنهان کرد.

 وی اعضای شورا را به دوستی و محبت توصیه کرد و افزود: با هم متحد شوید و برای رفع مشکلات شهر تلاش کنید چرا که دوره مسئولیت به سرعت سپری می‌شود و با عضویت شورا که حقوقی ندارد نباید دنبال اختلاف و ریاست باشید و هدف را فقط خدمت به مردم قرار دهید.

رکنی حسینی با بیان اینکه شورای قبل منحل شد و دود آن به چشم مردم رفت، اضافه کرد: زمین شهرداری به صورت اجاره به شرط  تملیک در اختیار شهرداری قرار گرفت اما در مدت 12سال حتی یک ریال بابت اجاره پرداخت نشده و بیمه کارگران شهرداری چندین سال پرداخت نشده است.

امام جمعه بردخون ادامه داد: من به این عزیزان تذکر می‌دهم و نصیحت می‌کنم که دست از لجاجت بردارید و بیایید برادرانه 5 نفر کنار هم بنشینید و مسائل و مشکلات و گرفتاری‌های مردم و شهر را دنبال و رفع کنید.

وی خاطرنشان کرد: شهرداری بردخون از نظر درآمد صفر است و مانند شهرداری‌های دیگر نیست و هیچ درآمدی ندارد پس دست به دست هم بدهید و به جای اینکه با هم اختلاف داشته باشید به مشکلات مردم رسیدگی کنید./ فارس

ارسال نظر