کد خبر : 12120

جانشین سپاه امام صادق(ع): دشمنان بیشتر به ما نیاز دارند تا ما به آنها

جانشین سپاه امام صادق(ع): دشمنان بیشتر به ما نیاز دارند تا ما به آنها

جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: اینکه در حال حاضر تمام حرکت‌های دشمنان در پیرامون کشورمان لحظه به لحظه رصد می‌شود، اوج عزت و سربلندی ماست.

به گزارش " بوشهر24 "، حمید خرمدل صبح امروز در دومین یادواره شهدای روستای تل‌سیاه با اشاره به نامگذاری سال، اظهار کرد: دولت و ملت وظایفی نسبت به هم دارند که با همدلی و همراهی می‌شود خیلی از مشکلات جامعه را برطرف کرد.

خرمدل تاکید کرد: همانطور که ملت برای مرتفع کردن مشکلات اساسی کشور و نظام باید دولت را همراهی کند، دولت نیز باید قدر ملت فهیم و ولایتمدار ایران اسلامی بداند و در رفع مشکلات مردم و نظام از هیچ تلاشی دریغ نکند.

وی با اشاره به اینکه ما باید باور داشته باشیم که آنقدر قدرتمند هستیم که دشمنان بیشتر به ما نیاز دارند تا ما به آنها، بیان کرد: دشمنان به این باور رسیده‌اند که قادر به مقابله مستقیم با ایران نیستند.

جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر به فجایع غیرقابل جبران عربستان سعودی و ایادی استکبار علیه مردم مظلوم یمن اشاره کرد و تصریح کرد: فجایعی که آل‌سعود در یمن به وجود آورده، اسرائیل با مردم غزه نکرده است.

این مسئول با تاکید بر اینکه آمریکا با حرکات خود و اختلاف‌افکنی بین مسلمانان به ریش آنها می‌خندد، افزود: نابود کردن ریشه اسلام و کشورهای مسلمان منطقه با اعمال فجیعانه خود مسلمانان از اهداف و برنامه‌های آمریکا و استکبار جنایتکار است.

وی با اشاره به اینکه امنیت نظام و کشورمان در بین کشورهای جهان بی‌نظیر است، اضافه کرد: امروز کشور ما با هوشیاری، بصیرت و ولایتمداری مردم، مسئولین، سربازان گمنام امام زمان(عج) و نیروهای مسلح در اوج اقتدار و امنیت است و هیچ کشوری حتی خیال تعرض به نظام ما را ندارد.

جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با بیان اینکه امروز اینقدر در منطقه و جهان قدرت، اقتدار و سربلند هستیم که بقیه کشورها نیز به اوج عزت ما اذعان داشته باشند و این برای ما خیلی مهم است، عنوان داشت: اینکه در حال حاضر تمام حرکت‌های دشمنان در پیرامون کشورمان لحظه به لحظه رصد می‌شود اوج عزت و سربلندی ماست.

خرمدل تاکید کرد: امنیتی که در حال حاضر داریم، به خاطر قدرت مردم، خون پاک شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس و ولایتمداری مردم است./ فارس

ارسال نظر