کد خبر : 12159

امام جمعه دیر: ادامه مذاکرات بدون حفظ عظمت ملت ایران معنا ندارد

امام جمعه دیر: ادامه مذاکرات بدون حفظ عظمت ملت ایران معنا ندارد

امام جمعه دیر گفت: رهبر معظم انقلاب خطوط قرمز مذاکرات را تعیین کرده‌اند و اگر عزت و عظمت ملت ایران حفظ نشود ادامه مذاکرات معنا ندارد زیرا دشمن با تهدید می‌خواهد به اهداف خود برسد.

به گزارش " بوشهر24 "، حجت‌الاسلام سید علی حسینی ظهر امروز در حاشیه نشست هیئت عاشقان ولایت در بردخون با اشاره به اینکه دشمن اعتراف کرده که هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، افزود: هر کشوری توان ایستادگی در برابر تحریم‌ها را ندارد و اکنون که مسئولان کشور در حال مذاکره هستند دشمن دست از تهدید بردارد چرا که تحقیر و مذاکره معنایی ندارد اما دنیا بداند که دشمن را رها نمی‌کنیم.

امام جمعه دیر با بیان اینکه مردم دنیا در برابر دشمن ایستاده‌اند، گفت: ما نسبت به مسئولان خود اعتماد داریم اما دشمنان مکارند و نباید فریب لبخند و قول و قرارها بخورند زیرا آمریکا دشمن شماره یک ملت ایران است و دولتمردان آمریکایی برای تهدید مردم متحد شده‌اند.

حسینی با اشاره به جایگاه روحانیت در بین مردم، اضافه کرد: هرگاه مردم پشت سر یک پیشوای مذهبی قرار داشتند ضرر نکرده‌اند زیرا روحانیت همواره در دفاع از عزت ملت تلاش کرده و با ظالمان در ستیز بوده است.

وی با توصیه به بسیجیان، گفت: رهبر معظم انقلاب همواره  روی دو نکته سفارش دارند که بر آگاهی و بصیرت سیاسی خود بیفزایند هر چند برخی سپاه و بسیج را از دخالت در سیاست نهی می‌کنند اما اینگونه نیست بلکه آنان را از سیاسی بازی و حضور در جناح‌های سیاسی منع کرده‌اند.

حسینی بر تقویت معنویت در بسیجیان تأکید کرد و گفت: روحیه ایثارگری و  فداکاری را پررنگ نگاه داریم زیرا اگر نیروها از نظر مذهبی ضعیف شدند توان مقابله در برابر دشمن ندارند.

امام جمعه دیّر به حضور سپاه و بسیج در همه عرصه‌ها اشاره کرد و گفت: زمانی  که بحث براندازی مطرح شد این عاشقان ولایت در مقابل دشمن ایستادند زیرا همواره  مدافع  ولایت فقیه و نظام هستند.

وی بر اجرای سفارش رهبری در زمینه تولید نسل تأکید کرد و ادامه داد: جمعیت کشور ما در حال پیرشدن است و بسیجیان باید برای اجرای فرمان رهبری معظم تلاش کنند و با لقمه حلال و عمل به احکام اسلامی نسبت به داشتن فرزند نگران نباشید./ فارس

ارسال نظر