کد خبر : 12237

خرمدل: عزت و اقتدار ایران اسلامی پای میز مذاکره به‌دست نیامده است

خرمدل: عزت و اقتدار ایران اسلامی پای میز مذاکره به‌دست نیامده است

جانشین فرمانده سپاه استان بوشهر گفت: عزت و اقتدار ایران اسلامی پای میز مذاکره به‌دست نیامده است بلکه مرهون خون شهدا است.

به گزارش " بوشهر24 "، سرهنگ حمید خرمدل عصر یکشنبه در نشست شورای بسیج رسانه استان بوشهر اظهار داشت: در حالی که در اطراف کشور ایران شاهد نا امنی‌های مختلفی هستیم ولی در ایران شرایط امنیتی بسیار خوبی وجود دارد و دشمنان با وجود ایجاد فشار و تحریم و دیگر ترفندهای خود هیچ کاری نتوانسته‌اند بکنند.

وی با بیان اینکه امنیت کنونی ایران بیانگر عزت و اقتدار و سربلندی کشور است، تصریح کرد: این عزت و سربلندی را پای میز مذاکره به دست نیاورده‌ایم و بلکه با خون هزاران شهید به دست آمده است.

جانشین فرمانده سپاه استان بوشهر ادامه داد: رهبری و ولایت فقیه یکی از مهمترین ارکان امنیت کشور و اقتدار جمهوری اسلامی است و در حالی که در کشور شاهد قومیت‌ها و مذاهب مختلفی هستیم ولی با رهبری مدبرانه ولی فقیه هیچ مشکلی در کشور ایجاد نمی‌شود.

وی به موضوع انقلاب کشور مصر اشاره کرد و افزود: در حالی که مصر یک کشور متمدن است و تفاوت بسیار زیادی با دیگر کشورهای عربی دارد ولی انقلاب این کشور به علت نداشتن رهبر مقتدر و مناسب، در مدت کوتاهی شکست خورد.

خرمدل اتحاد و همدلی را به عنوان رکن دیگر اقتدار و عزت کشور دانست و بیان داشت: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون شاهد همدلی و وحدت بسیار خوبی در سطح کشور هستیم و مردم در هر صحنه‌ای که نیاز باشد حامی این نظام و انقلاب هستند و نمونه آن را در روز قدس و ۲۲ بهمن و ۹ دی و . . . می‌بینیم.

وی با تاکید بر اینکه همه با قدر امنیت را به عنوان یک نعمت بزرگ بدانیم، اضافه کرد: باید دشمنان پیش روی خود را بشناسیم؛ آل سعود جنایاتی را انجام می‌دهد که به مراتب بدتر از جنایات صدام و رژیم صهیونیستی است و هدف آنها کشتن مردم یمن است.

جانشین فرمانده سپاه استان بوشهر به نقش بسیار مهم رسانه‌ها در اطلاع‌رسانی در مورد این گونه وقایع در کشورهای همسایه اشاره کرد و گفت: ابزار اصلی دشمنان در این جنگ رسانه‌ها هستند و ما نیز باید با تمام توان در این عرصه وارد شویم./ مهر

ارسال نظر