کد خبر : 12301

روابط عمومی‌‌های بوشهر با رسانه‌ها پیوند خود را تقویت کنند‌

 روابط عمومی‌‌های بوشهر با رسانه‌ها پیوند خود را تقویت کنند‌

معاون ‌استاندار بوشهر گفت: روابط‌عمومی‌ها که نقش مهمی در ارتباط مدیران دستگاه‌‌های اجرایی با مردم دارند، برای تحقق برنامه‌های خود باید پیوند خود با رسانه‌ها تقویت کنند.

به گزارش " بوشهر24 "، سعید زرین‌فر ظهر امروز در نشست هم‌اندیشی مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر، با بیان اینکه روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی نقش مهم و موثری در پیوند مردم و دولت دارند، اظهار داشت: روابط عمومی‌ها می‌توانند تسهیل‌گر رابطه بین جامعه و مدیران دستگاه‌های اجرایی باشند.

وی، با اشاره به نقش مهم پیوند رسانه‌ها با روابط عمومی‌ها تصریح کرد: تعامل میان رسانه‌ها و روابط عمومی‌ها مهم‌ترین موضوعی است که این دو گروه روزانه با آن سر و کار دارند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر با بیان اینکه تعامل بین رسانه و روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی فرصتی مهم برای توسعه است، گفت: تعامل بین رسانه و روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی فرصتی مغتنم به منظور توسعه جامعه و بهبود فضای زندگی و کار است.

زرین‌فر نقش روابط عمومی‌ها در عرصه‌های مختلف اجتماع مهم دانست و گفت: روابط عمومی‌ها که نقش مهمی در رابطه بین جامعه و مدیران دستگاه‌‌های اجرایی دارند برای تحقق برنامه‌های خود باید از علم، فناوری روز استفاده کنند.

وی با اشاره به اینکه روابط عمومی یک مجموعه‌ای از علم، فن، هنر و زیبایی است تصریح کرد: در عصر ارتباطات باید کار روابط عمومی براساس علم و دانش باشد.

زرین فر با تاکید بر شفاف سازی در بخش‌های خبررسانی افزود: یکی از رسالت‌های مهم روابط عمومی، خبررسانی و اطلاع رسانی است که باید در این راستا خبر رسانی باید شفاف، بدون ابهام و صادقانه باشد.

وی با بیان اینکه همدلی و همزبانی با افزایش اعتمادسازی در جامعه محقق می‌شود، ادامه داد: افزایش اعتماد در جامعه با ‌شفاف‌سازی محقق می‌شود که روابط عمومی‌ها در این عرصه نقش مهم و تاثیرگذاری دارند چراکه وجود اعتماد در جامعه است، زمینه تحقق همدلی و همزبانی فراهم می‌شود.‌

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر با اشاره به اینکه دو انتخابات مهم امسال برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: افزایش اعتمادسازی در جامعه زمینه حضور مردم در عرصه‌های مختلف اجتماعی سیاسی به‌ویژه انتخابات بیشتر فراهم می‌کند./ تسنیم

ارسال نظر