کد خبر : 12323

واکنش شدید جانشین سپاه به حضور اصغرزاده در دانشگاه خلیج فارس

واکنش شدید جانشین سپاه به حضور اصغرزاده در دانشگاه خلیج فارس

در سالی که مزین به همدلی و همزبانی است که به درستی و با تدبیر رهبری انقلاب انتخاب گردید متاسفانه در استان بوشهر شاهد آن بودیم شخصیتی را در دانشگاه خلیج فارس دعوت می کنند که همه مجموعه انقلاب اسلامی را زیر سوال می برد.

به گزارش " بوشهر24 "، سرهنگ پاسدار حمید خرمدل جانشین سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر در جمع بسیجیان شهر برازجان گفت:در سالی که مزین به همدلی و همزبانی است که به درستی و با تدبیر رهبری انقلاب انتخاب گردید متاسفانه در استان بوشهر شاهد آن بودیم شخصیتی را در دانشگاه خلیج فارس دعوت می کنند که همه مجموعه انقلاب اسلامی را زیر سوال می برد.

وی با اشاره به اظهارات اصغر زاده «بسیج دانشجویی که متصل به مجموعه نظامی است را عیب می داند» افزود: این اوج نکبت و ذلت شما و اوج افتخار و سربلندی ماست و قطعا بسیجیان و دانشجویان ما به آن افتخار می کنند که متصل به نظام جمهوری اسلامی هستند زیرا سرمشق آنان صیاد شیرازی ها و مهدوی ها هستند. 

جانشین سپاه امام صادق (ع) در ادامه اظهار داشت: ما رسما این مهم را اعلام و به آن افتخار می کنیم که به نیروهای مسلح متصل هستیم، حال سوال من این است که شما به کجا متصل هستید؟ مرجع شما کیست؟ به چه کسی اعتقاد دارید؟

خرمدل گفت:چرا در سالی که منتصب به همدلی و اتحاد است امنیت و جو استان بوشهر را به هم می زنید؟ شما همان کسانی بودید که دیروز لانه جاسوسی را تسخیر کردید و امروز از آمریکا عذر خواهی کردید!

وی تصریح کرد:شمایی را که در طول 8 سال اخیر به محیط دانشگاهی راه نمی دادند و حال یک سری مرده متعفن سیاسی در بوشهر شما را دعوت می کنند،چرا شما را حتی در دولت بکار گیری نکردند؟ نه فقط بخاطر این است که دولت هم از شما دوری می کند؟

خرمدل در ادامه افزود: بجایی که شما منشاء وحدت و اتحاد در جامعه باشید، نیروهای مسلح را تحقیر می کنید و عامل تفرقه می شوید و ما باید متحد و همدل باشیم و نگذاریم یک عده ورشکسته سیاسی این چنین افرادی را که افکار عمومی را تحریک می کنند به استان دعوت کنند تا جامعه به خطر بیافتد.

این مقام مسئول اعلام کرد:چرا در غفلت حراست دانشگاه تصاویر شخصی که ممنوع التصویر است نصب شود تا تحریک کننده افکار عمومی باشد.

سرهنگ خرمدل در پایان گفت: ما از کسانی که متولیان امر هستند در خواست می کنیم همان گونه که ما منادیان وحدت هستیم آن ها نیز افرادی را دعوت کنند که منادیان وحدت و همدلی باشند نه این که منادی تفرقه باشند و ما می خواهیم دست در دست دولت با اتحاد و همدلی این مقطع حساس و پر تنش زمانی را پشت سر بگذاریم./ قادرون

ارسال نظر