کد خبر : 12390

جمع آوری بنرهای تبلیغاتی یک سخنرانی در صدر توجهات مخاطبین؛

پربازدید‌ترین اخبار "بوشهر 24" در هفته گذشته

پربازدید‌ترین اخبار "بوشهر 24" در هفته گذشته

بوشهر 24: خبرهای مربوط به سخنرانی با موضوع نقد بیانیه لوزان و حضور اصغرزاده در دانشگاه خلیج فارس از پربازدیدترین خبرهای "بوشهر 24" در هفته گذشته بود.

پربازدید‌ترین اخبار "بوشهر 24" در هفته گذشته را در قسمت پایین مشاهده می‌کنید:

برای مشاهده کامل اخبار، روی عناوین آن ها کلیک کنید.

در اقدامی قابل تأمل از سوی سازمان فرهنگی- تفریحی شهرداری بوشهر

بنرهای تبلیغاتی سخنرانی نبویان با موضوع نقد بیانیه لوزان جمع شد/ رحیمی: نمی گذارم در بوشهر نفس بکشید

این رفتار چکشی از سوی حامیان دولت یازدهم در بوشهر در شرایطی است که از ابتدای شروع به کار دولت یازدهم شدیدترین و توهین آمیزترین برخوردها با منتقدین دولت صورت گرفته است

 

در پی دعوت از مدعیِ راهپیمایی علیه خدا؛

نصب غیرقانونی تصویر یکی از سران فتنه در دوران مدیریت غیرقانونی مصلح بر دانشگاه خلیج فارس

ابراهیم اصغرزاده بخشی از جریانی است که پیش از این پرچم دار توهین و هتکِ مقدسات در سالهای موسوم به اصلاحات بودند. جریانی که صراحتا از مرگ خدا گفته، عاشورا را نماد خشونت طلبی دانسته و ولایت ائمه اطهار(ع) را نفی کردند.

 

وقتی دانشگاه خلیج فارس به باشگاه سیاسی تبدیل می شود؛

رونمایی اصغرزاده از استراتژی انتخاباتی دولت روحانی/ چرا به مردم یمن، فلسطین و ... کمک می کنید؟/منتقدان بیش از سهم خود حرف نزنند

اصغرزاده در بخش های دیگری از صحبتهای خود رئیس دولت های نهم و دهم را دروغ گو خواند و در عین حال ضمن حمایت از دولت روحانی، دولت را برآمده از پایگاه اجتماعی اصلاح طلبان و ملزم به پیگیری مطالبات آنها دانست.

 

نبویان در همایش بررسی بیانیه لوزان در بوشهر؛

تعهد کرده اند که اطلاعات نظامی کشور را در اختیار دشمن قرار بدهند/ سرنوشت مبهم تحریم ها در بیانیه لوزان/ مجلس مطلقا به وظیفه اش عمل نمی کند/ هدف دولت از مذاکرات انتخابات است

آقایان صراحتا گفتند می خواهیم میوه لوزان را در بهارستان بچینیم. در پیام نوروزی روحانی با گفتن این جمله که امسال مجلسی در شأن ملت تشکیل بشود، رسما کار انتخاباتی دولت را آغاز کرده است.

 

گفتگوی اختصاصی بوشهر24 با نخبه و پژوهشگر برتر صنعت هسته ای کشور؛

برای تأمین سوخت بوشهر باید 12 سال بی وقفه غنی سازی کنیم/ تنزل صنعت هسته ای تا حد یک کارگاه/ تاثیر فناوری هسته ای در ممانعت از فساد 30 درصد غذا در کشور

اگر مفاد این بیانیه اجرایی شود از صنعت غنی سازی ما چیزی جز یک پایلوت دکوری نمی ماند که آن هم صرفا برای بستن دهان منتقدان داخلی می باشد!

 

بخش دوم/ در گفتگو با کرمی معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان بوشهر بررسی شد؛

چرا جایگاه استان بوشهر در نتایج کنکور در کشور مناسب نیست؟/ عدم کارایی روشهای شناسایی نخبگان دانش آموزی/ کوتاهی برخی نهادها برای شکوفایی استعدادها+ فیلم

من فکر می کنم اگر برنامه ریزی های صورت گرفته برای پرورش استعدادهای درخشان در استان را برای خانواده تشریح و نتایج اجرای آن برنامه ها را بازگو کنیم، قطعاً خانواده ها همراهی و حمایت خواهند کرد و از هر حیث هزینه می کنند.

 

در گفتگو با رئیس تنها شعبه استانی انجمن نانوفناوری در بوشهر مطرح شد؛

درآمد یک بشکه میکروگرافن، به اندازه در آمد پارس جنوبی/ لزوم توجه به صنعتی شدن نانو فناوری/ راه تولید ثروت از دریا/ نقش نانوفناوری در راندمان بهتر صنعت هسته ای

با وجود دریا فناوری نانو و بیوتکنولوژی می تواند از این دریا تولید ثروت کند. در حوزه های کشاورزی، نفت و گاز، اگر بتوانیم نانو و بیو را فعال کنیم و این دانش‌های جدید را وارد محصولات خود کنیم، می‌توانیم ثروت‌افزایی کنیم و راندمان و کیفیت را بالا ببریم.

 

فیلم/ آتش‌سوزی در پتروشیمی پارس

 

قتل دو زن در یکی از محلات بوشهر

بر اساس خبرهای دریافتی مقتولین دو خانم بوده اند که در یکی از محلات جنوبی شهر بوشهر به دلیل مشکلات خانوادگی جانشان را از دست داده اند .

 

بامداد امروز؛

آتش‌سوزی در اسکله بندر رستمی شهر دلوار/ 5 لنج باری در آتش سوختند+ تصاویر

بر اثر آتش‌سوزی بامداد امروز در اسکله بندر رستمی شهر دلوار پنج فروند لنج باری به طور کامل در آتش سوختند.

 

برای اولین بار در کشور؛

اولین مسابقه دانشجویی قایق های کارتنی در بوشهر برگزار شد+ تصاویر

شرکت کنندگان در این مسابقه مسیر 40 متری را با قایق های کارتنی که ساخته بودند طی کردند و در نهایت تیم های بمبک و رنجرو از دانشگاه خلیج فارس به مقام های اول و دوم رسیدند و تیم پلی تکنیک امیرکبیر نیز سوم شد.

 

این بار با عشق بیشتری به عربستان می‌روم

طارمی: پرسپولیس مرا بخواهد مذاکره می‌کنم، نخواهد فکر دیگری خواهم کرد/ الهلال را با هواداران می‌بریم

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: همراه پرسپولیس و برای بازی با النصر به عربستان رفتم و برای اولین بار خانه خدا را زیارت کردم. آن بار مانند یک خواب و رؤیا برایم گذشت؛ این دفعه با عشق بیشتری به عربستان خواهم رفت.

 

چرا نباید مردم از منافع صنعت هسته ای آگاه شوند؟

امتناع استاد دانشگاه خلیج فارس از بیان کاربردهای صنعت هسته ای تا توافق احتمالی

بدیهی است که با آگاهی مردم نسبت به منافع گسترده و بسیار پرسود فناوری هسته ای در حوزه های علمی، پژوهشی، پزشکی، اقتصادی و ... ، تیم مذاکره کننده هسته ای با دستی پُر به میدان مذاکرات هسته ای خواهد رفت و با توان بیشتر می تواند از منافع ملت ایران دفاع کند.

 

در پی انتخاب شهردار جدید؛

دست پشت پرده مسئولان ارشد اجرایی استان در انتخاب شهردار گناوه

جلسه انتخاب شهردار گناوه روز سه شنبه در حالی برگزار شد که طی چند وقت اخیر جر و بحث های فراوانی بر سر تصدی این پست در محافل سیاسی و فضای مجازی ایجاد شده بود.

 

مقصر اصلی ارجاع پرونده ایران به شورای امنیت چه کسی است؟

بر اساس کتاب خاطرات هسته ای آقای روحانی، این ادعا از اساس کذب بوده و واقعیت ندارد زیرا علت اصلی ارجاع پرونده ایران به شورای امنیت نه عملکرد دولت گذشته است و نه دولت اصلاحات، بلکه بی منطقی و بهانه گیری طرف غربی بوده است

 

ارسال نظر