کد خبر : 12494

امام جمعه گناوه: حرکت در خط امام و رهبری وظیفه همگان است

 امام جمعه گناوه: حرکت در خط امام و رهبری وظیفه همگان است

امام جمعه گناوه گفت: حرکت در خط امام و تبعیت از منویات رهبرمعظم انقلاب وظیفه ای بر دوش همه اقشار جامعه است.

به گزارش " بوشهر24 "، حجت الاسلام سیدعبدالهادی رکنی حسینی روز دوشنبه درجلسه برنامه ریزی سالگرد ارتحال امام، 15 خرداد وجشن نیمه شعبان افزود: تحقق شعارسال با محوریت دولت وملت، همدلی و همزبانی یکی از منویات گرانسنگ رهبرمعظم انقلاب است که همه باید با وحدت و انسجام در عمل آن را ثابت و به منصه ظهور برسانند.

وی اضافه کرد: در پرتو حفظ وحدت وهمدلی و انسجام که امام راحل بارها بر آن تاکید داشت، هیچ کشوری جرات تعرض به نظام و سرزمین اسلامی ایران را نخواهد داشت،

رکنی حسینی ادامه داد: با توجه به این که بیست و ششمین سالگرد بزرگداشت رهبرکبیر انقلاب با میلاد حضرت ولی عصر(عج) تقارن پیدا کرده باید طبق وظیفه ای که داریم نسبت به برگزاری هرچه باشکوهتر این مناسبت ها تلاش کنیم.

امام جمعه گناوه گفت: امام راحل مایه عزت، اقتدار و آبروی کشور اسلامی عزیزمان است و نام و یاد رهبرمان در تاریخ همیشه زنده و پایدار خواهد ماند.

وی افزود: امام راحل ویژگی های بارز و برجسته ای داشت که ایمان به پروردگار و مردم از عمده آنها است.

امام جمعه گناوه بیان کرد: پس از ارتحال امام کشتی انقلاب و نظام بدست یکی از فرزندان کوثر، حضرت آیت الله خامنه ای سپرده شد که با درایت و رهبری مدبرانه کشور را از بحران ها و توطئه ها نجات دهد.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری گناوه گفت: هماهنگی های لازم برای اعزام کاروان ارتحال امام به تهران انجام شده است.

فتح اله نوروزی افزود: با توجه به این که 14 خرداد مصادف با انتخاب حضرت آیت الله خامنه ای به عنوان رهبر انقلاب است، باید تلاش شود هرچه بیشتر این رویداد مهم برجسته شود.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گناوه گفت: با همکاری مسوولان این شهرستان برنامه های باشکوهی در روزهای تاریخی 13، 14 و 15 خرداد برگزار خواهد شد.

ضرغام مردانی افزود: به منظور برگزاری هرچه باشکوهتر این مناسبت ها جلسات مختلفی با مسوولان ذی ربط انجام و اطلاع رسانی گسترده ای در سطح شهر انجام خواهدشد.

وی گفت: سالروز میلاد یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) در مصلای جمعه و 13 خرداد سالروز ارتحال بینانگذار جمهوری اسلامی نیز درحسینیه ثارالله با حضور مردم ولایتمدار و مسوولان این شهرستان با برنامه های مختلفی که پیش بینی شده، اجرا خواهد شد.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گناوه گفت: مناسبت مهم دیگری که در خرداد در پیش داریم سالروز قیام خونین 15 خرداد است که این روز نیز در مصلای جمعه با اجرای برنامه های مختلف برگزار خواهد شد./ ایرنا

ارسال نظر