کد خبر : 12499

اعزام کشتی محموله کمک‌رسانی به یمن، از استان بوشهر

اعزام کشتی محموله کمک‌رسانی به یمن، از استان بوشهر

مسئول بسیج طلاب و روحانیون استان بوشهرگفت: بنا بر تصمیمی که در سطح کلان توسط نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر، گرفته‌شده قرار است کشتی محموله کمک‌رسانی از استان بوشهر اعزام شود.

به گزارش " بوشهر24 "، حجت‌الاسلام مرتضی فلاحتی در جلسه ستاد مردمی کمک‌رسانی به یمن در استان بوشهر اظهار داشت: سیاست‌هایی که استکبار در رابطه با بحث خاورمیانه در پیش‌گرفته است، سیاست زمین سوخته است که ما در عراق، سوریه و اکنون در یمن شاهد بوده و هستیم.

وی  با بیان اینکه آل سعود با جنایت‌هایی که در یمن انجام داده‌اند سبب نفرت جهانی علیه این رژیم دست نشانده شده تصریح کرد: شاید تا زمان ملک عبدالله، عربستان سعی می‌کرد آن سیاست و دیپلماسی خود را به‌ظاهر حفظ کند و بگوید که ما انسان‌های متشخصی هستیم.

مسئول بسیج طلاب و روحانیون استان بوشهر با بیان اینکه نقاب روی رژیم آل سعود برداشته شده است افزود: اما با این تغییر و تحولاتی که در عربستان اتفاق افتاد و آن افراد خامی که روی کار آمدند، دیگر آن نقاب دیپلماسی را کنار گذاشتند و به وحشی‌گری روی آورده‌اند.

وی، با اشاره به اینکه کشتی محموله کمک‌رسانی به یمن، از استان بوشهر اعزام می‌شود گفت: بنا برتصمیمی که در سطح کلان توسط نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر، گرفته‌شده قرار است کشتی محموله کمک‌رسانی از استان بوشهر اعزام شود./ تسنیم

ارسال نظر