کد خبر : 12573

نیروی دریایی سپاه تمامی تحرکات در خلیج فارس را رصد می‌کند

 نیروی دریایی سپاه تمامی تحرکات در خلیج فارس را رصد می‌کند

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: نیروی دریایی سپاه با داشتن تجهیزات مدرن در حوزه شناوری و موشکی تمامی تحرکات در خلیج فارس را به‌صورت مداوم و لحظه به لحظه رصد می‌کند.

به گزارش " بوشهر24 "، سردار علی رزمجو بعدازظهر امروز در نشست با مسئولان سازمان قضایی نیروهای مسلح استان بوشهر با گرامیداشت یاد و خاطر شهدا و تبریک اعیاد شعبانیه اظهار داشت: ماه شعبان المعظم مقدمه و آستانه ورود به ماه مبارک رمضان است و امید است با بهره‌گیری از باقی‌مانده این فرصت و استفاده از برکات ماه شعبان، آماده و مهیای حضور درماه مهمانی خداوند باشیم.

فرمانده منطقه دوم دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به همکاری و تعامل خوب بین منطقه دوم دریایی سپاه و سازمان قضایی نیروهای مسلح استان بوشهر گفت: همکاری و تعامل بین منطقه دوم ندسا و سازمان قضایی نیروهای مسلح استان بوشهر بسیار خوب است و این عامل سبب ارتقای توان و روحیه نشاط بین عوامل و کارکنان منطقه دوم شده است.

رزمجو با ابراز گسترده بودن حوزه استحفاظی منطقه دوم افزود: حوزه استحفاظی منطقه دوم از نظر وسعت بزرگترین حوزه دریایی بین مناطق دریایی است و وجود جزایر استراتژیک فارسی و خارک بر اهمیت این منطقه افزوده است.

وی خاطرنشان کرد: منطقه دوم دریایی سپاه با بهره‌گیری از انواع تجهیزات و شناورهای مدرن، سامانه‌های موشکی و پهپادهای پیشرفته و در رأس آن دارا بودن نیروهای انسانی ایثارگر، مؤمن و ولایت‌مدار به‌صورت شبانه‌روزی و خستگی ناپذیر به انجام مأموریت‌های محوله مشغول است.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با اشاره به مأموریت‌های نیروی دریایی سپاه در حوزه خلیج فارس و رصد و رهگیری لحظه به لحظه تحرکات در این آبراهه بین المللی  تصریح کرد: نیروی دریایی سپاه برای پاسداری از مرزهای دریایی جمهوری اسلامی ایران وحفظ امنیت خلیج فارس بی‌وقفه تلاش می‌کند و تمامی تحرکات و شناورها در خلیج فارس به‌صورت مداوم و لحظه به لحظه توسط نیروی دریایی سپاه رصد می‌شوند و هیچ‌گونه تحرکی از چشمان تیزبین حافظان خلیج فارس پنهان نمی‌ماند./ تسنیم

ارسال نظر