کد خبر : 12629

امام جمعه دیر : مردم همواره به امام (ره) وفادارند

 امام جمعه دیر : مردم همواره به امام (ره) وفادارند

بوشهر24: امام جمعه دیر گفت: حضور پرشور مردم در آیین های بزرگداشت سالگرد ملکوتی امام (ره) نشانه وفاداری مردم به آن حضرت است.

به گزارش"بوشهر24"، حجت الاسلام سید علی حسینی در خطبه های نمازجمعه شهردیر افزود: مسوولان بدانند که اکنون که پست و مسوولیتی دارند به برکت دوران خون دل خورده امام است و باید به امام و آرمان امام وفادار باشند.

وی یادآورشد: نقش امام راحل در گسترش فرهنگ مهدویت تعیین کننده بود و منتظران راستین امام زمان امروز باید وظایف خود را بشناسند و تکالیف شان عمل کنند.

امام جمعه دیرگفت: مردم انقلابی و وفادار ایران در انقلاب و پس از انقلاب فقط به چهره سیاسی صرف امام (ره) نگاه نمی کردند بلکه اعتقاد داشتند که امام نایب برحق پیامبر و امام زمان(عج)است.

حسینی اظهارداشت: مواضع امام در ارتباط به ظلم، استکبارجهانی، آمریکا، دفاع از مظلوم و خدمت به مردم مربوط به همه دوران است و این مواضع از سیره و روش امام بزرگواربوده است که همه باید پای بند به این امام و خط امام باشیم.

وی ضمن تبریک انتخاب مقام معظم رهبری به رهبری انقلاب و نظام اسلامی گفت: دراین سال های پس از امام این رهبر فرزانه همانند امام بزرگوار با مواضع و تدابیرحکیمانه توانست کشور و جهان اسلام را در اوج بحران های دست ساز دشمنان نجات دهد.

امام جمعه دیر به دیدارنمایندگان مجلس شورای اسلامی با رهبری اشاره کرد و افزود: همدلی و همزبانی نیاز امروز جامعه است که مجلس و دولت برای توسعه وپیشرفت کشور و مقابله با دشمنان اسلام باید با همدیگر تعامل داشته باشند.

وی اضافه کرد: مسوولان با حفظ رعایت خطوط قرمز سعی کنند نظرات رهبری را در خصوص سران فتنه زیرپا نگذارند تا همواره همدلی و همزبانی محقق شود./ایرنا

ارسال نظر