کد خبر : 12881

خرج سفر و تغذیه روز تظاهرات علیه ایران با «ما»، فقط با ۲۵ یورو به پاریس بیایید!

به گزارش " بوشهر24 "، مدتیست که تبلیغات گسترده‌ای برای حضور در یک تظاهرات ضد ایرانی در شبکه‌های اجتماعی پخش شده است. قرار است این تجمع در پاریس فرانسه برگزار شود.

چیزی که این تبلیغات را جذاب کرده، هزینه‌ سفر به فرانسه است. «سفر ارزان به پاریس: فقط 25 یورو برای دو روز!». این اطلاعیه یک تور گردشگری نیست بلکه تبلیغات مجموعه‌ایست که می‌خواهد کار مهمی علیه جمهوری اسلامی ایران انجام دهد، آنهم در پاریس.

در تبلیغات این مجموعه آمده است: «مخالفان ایران قصد دارند تا تظاهراتی علیه این کشور برپا کنند. دلیل ارزان بودن سفر حمایت مادی مخالفان از این برنامه است. این تظاهرات برای مقاصد صلح آمیز برگزار می‌شود و هدف آن ایجاد جامعه مدنی و تغییرات دموکراتیک در ایران است تا آزادی‌های فردی در این کشور محقق شود.»

تاکنون حدود 2700 نفر از سراسر جهان درخواست حضور در این تظاهرات را به ثبت رسانده‌اند. مسئولان تظاهرات قول داده‌اند که تنها بخش کوچکی از سفر مربوط به ماجراهای حقوق بشری است و مسافران در بقیه اوقات در اختیار خودشان هستند. به آنها گفته شده که هیچ نیازی به شعار دادن و حتی حمل بنر و پلاکارد وجود ندارد و فقط حضورشان مهم است. حتی در متن تبلیغات آمده: «در طول مدت تجمع با اسنک و آبمیوه پذیرایی می‌شود»!

ارسال نظر