کد خبر : 129

نصوری استعفا داد/گزینه مدیرعاملی منطقه ویژه کیست؟

بوشهر۲۴: شنیده ها حاکیست، پس از حضور زنگنه به همراه اسحاق جهانگیری در بوشهر، مهندس نصوری از مدیرعاملی منطقه ویژه استعفا داده و هم اکنون در انتظار پاسخ وزارت نفت است.

به گزارش " بوشهر۲۴" اگرچه زمزمه های استعفای نصوری از مدت ها قبل بر سر زبان ها جاری بود اما خبرهایی از وزارت نفت مبنی بر مخالفت های جدی با این استعفا بگوش می رسید که با پیگیری های مجدد این وزارت خانه، مجددا عدم تمایل نصوری برای ابقایش به عنوان مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس را در بر داشت.

شنیده ها حاکیست، پس از حضور زنگنه به همراه اسحاق جهانگیری در بوشهر، مهندس نصوری از مدیرعاملی منطقه ویژه استعفا داده و هم اکنون در انتظار پاسخ وزارت نفت است.

بر اساس این شنیده ها، اگرچه با رسانه ای شدن تغییر نصوری گزینه های مختلفی برای جانشینی وی مطرح شده بود اما هم اکنون شانس علی وکیلی، مدیرعامل اسبق شرکت نفت و گاز پارس و از نیروهای غیربومی برای به دست گیری این سمت در منطقه ویژه بیش از سایرین است.

البته تلاش هایی توسط نخبگان و مسئولین استانی برای انتصاب نیرویی بومی در منطقه ویژه صورت گرفته اما خبرهای دریافتی حاکیست تمایل وزارت نفتی ها برای جایگزینی نیروی غیربومی بیشتر است.

باید منتظر ماند و دید در نهایت چه کسی مدیرعاملی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس را برعهده خواهد گرفت و آیا مجموعه نفت بار دیگر به توان نیروهای بومی استان اعتماد خواهد کرد؟ / بوشهر نیوز

ارسال نظر