کد خبر : 12963

روحانی دشتستانی: تصمیم مدیریت آموزش و پروش دشتستان نسنجیده بود

روحانی دشتستانی: تصمیم مدیریت آموزش و پروش دشتستان نسنجیده بود

این مردم ولایتمدار همه مشکلات و سختی ها را به جان می خرند ولی هرگز بی حرمتی به ساحت مقدس ولایت را تحت هیج شرایطی برنمی تابند.

به گزارش " بوشهر24 "، حجت الاسلام سعیدغلامی مدرس و مشاور مدراس علمیه شهرستان دشتستان درباره اتقافات اخیر در شهر برازجان و برهم زدن مراسم ارتحال امام(ره) در این شهر و نیز پایین کشیدن بنر بیانات رهبری گفت:درآستانه فرارسیدن ایام ارتحال ملکوتی امام راحل و عظیم الشاندرشهر برازجان وقایعی رخ می دهد که ضرورتا بصیرت و دقت نظر همگان بالاخص نخبگان و خواص جامعه را طلب می کند.

وی افزود: پایین کشیدن بنری که سر در اداره آموزش و پرورش دشتستان نصب گردیدهتوسط مسؤولین این اداره فرهنگی تربیتیاحساسات پاک مردم فهیم و ولایتمدار شهر برازجان را تحت تاثیر قرار داده و کاملا آرام و در فضایی بدور از التهاب خواستار نصب مجدد این متن بیانات رهبری فرزانه می شوند.

حجت الاسلام غلامی گفت: درحالیکه بارها و بارها مسؤولین متعددی دراین شهرستان آمده و رفته اند و برای همگان اثبات شده است که این مردم ولایتمدار همه مشکلات و سختی ها را به جان می خرند ولی هرگز بی حرمتی به ساحت مقدس ولایت را تحت هیج شرایطی برنمی تابند.

مشاور مدراس علمیه شهرستان دشتستان درباره این اقدام آموزش و پرورش گفت: تصمیم نسنجیده از طرف مسؤولین این نهاد که می شد با یک عذرخواهی ساده پایان پذیرد با انتشار مطالب و بیانیه های مختلف نشان از یک سناریوی پیچیده و حساب شده بود که خواص جامعه می بایست با دقت و توجه کافی چنین مسایلی را دنبال کنند.

وی ادامه داد: مواضع صریح و محکم حجت الاسلام مصلح امام جمعه شهر برازجان در خطبه های نماز جمعه که مطرح شد خود گواه براین مطلب است که مردم هیچگونه جسارت و بی حرمتی به ساحت مقدس ولایت را دراین شهر قبول نمی کنند و مسؤولین مختلف شهرستانی بایستی براین موضوع بیشتر دقت کنند و همگان بدانند که هرکس با ولایت زاویه پیدا کند مثل بنی صدر به زباله دان تاریخ سپرده خواهد شد.

حجت الاسلام غلامی با یادآوری سخنان حجت الاسلام یعقوب یحیایی نماینده ولی فقیه درسپاه شهرستان دشتستان پیش از خطبه های نماز جمعه درهمین باره گفت: حجت الاسلام یعقوب یحیایی دربخشی از مطالب خویش عنوان کرد که با درنظرگرفتن شرایط حساس فعلی منطقه و کشور ایران همه ما موظف به ایجاد فضایی آرام و بدور از تشویش هستیم و البته دراین مسیر پشت سر ولایت تا آنجاکه به منافع ملی ضرری وارد نشود و خطوط قرمز مذاکرات رعایت شود همه ما از تیم مذاکره کننده حمایت خواهیم کرد.

مشاور مدراس علمیه شهرستان دشتستان اضافه کرد: البته آگاه باشند مسؤولان مختلف دربخش های مختلف حکومتی که ما درزیر لوای ولایت زندگی می کنیم و هرگز کوچکترین اهانت و جسارتی را به آن مقام والا نپذیرفته و خواستار برخورد قاطع و قانونی مسئولین قضایی با ساختار شکنان بودهو هستیم.

وی ادامه داد: در این برهه حساس که چشم جهانیان به انقلاب ایران اسلامی و فرمایشات رهبری فرزانه است چگونه است که برخی درمناصب حکومتی خویش بیانات آن علمدار هدایت را به مثابه تضعیف تیم مذاکره کننده تلقی می کنند.

حجت الاسلام غلامی برهم زدن جلسه سالگرد امام راحل در مصلای برازجان از طرف برخی از افراد که برای مردم کاملا چهره و خط سیاسی ایشان مشخص است، انتشار بیانیه های پی درپی و افتراء و تهمت به اشخاص و افراد و ارائه درس اخلاق همه و همه حاوی پیامها و مطالبی دانست که قابل تامل و دقت نظر است.

وی افزود: در این روزها و ایامی که چشم عالمیان به کشور عزیزمان ایران است نیروهای دلسوز و متعهد به اسلام و انقلاب برخود واجب می دانند همچون همیشه مطیع محض ولایت مطلقه فقیه بوده و درکمال آرامش و به دور از هرگونه حرکتی که باعث از بین رفتن آرامش درجامعه شود در فضایی کاملا مسالمت آمیز می خواهند مسؤولین مختلف حکومتی به احساسات و عواطف پاک مردم ولایتمدار برازجان دقت بیشتری نمایند و هرگونه حرکتی که باعث بی حرمتی و ذره ای خدشه به ساحت مقدس ولایت شود را شدیدا محکوم نموده و درکوتاهترین زمان پاسخ مناسب را همگان از امت حزب الله و همیشه درصحنه به چشم خویش خواهند دید.

ارسال نظر