کد خبر : 12984

قدردانی آیت الله حسینی بوشهری از برگزاری تجمع هسته ای

قدردانی آیت الله حسینی بوشهری از برگزاری تجمع هسته ای

بوشهر24: بنده در خطبه های نماز جمعه قم نیز به این نکته اشاره و تاکید کردم که این قبیل تجمعات پشتوانه محکمی برای تیم مذاکره کننده به شمار می آید.

  بوشهر24: برگزاری چند تجمع بزرگ در شهرهای مذهبی کشور از جمله مشهد مقدس و قم در هفته گذشته و در انتقاد از رویکردهای کنونی هسته ای، با واکنش گسترده‌ای مواجه بود و البته چندان هم خوشایند دولت واقع نشد به نحوی که سخنگوی دولت آنرا غیر شرعی عنوان کرد!

به گزارش " بوشهر24 "، تجمع حوزیان در مدرسه فیضیه قم که با استقبال گسترده حوزیان روبرو شده و با مجوز رسمی شورای عالی حوزه برگزار شده بود، در این میان از اهمیت ویژه ای برخوردار بود، به نحوی که اعضای شورای عالی حوزه در دیدار با دست اندرکاران این تجمع، از برگزاری آن ابراز قدردانی و رضایت کرده و این تجمع را در شان حوزه های علمیه عنوان کردند.

آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور در دیدار اعضای ستاد برگزاری تجمع بزرگ حوزویان در حمایت از مواضع رهبر معظم انقلاب درباره مسائل و مذاکرات هسته ای که هفته گذشته در مدرسه فیضیه برگزار شد، از برگزاری این تجمع باشکوه قدردانی و اعلام حمایت کرد.
وی تاکید کرد: ما به سهم خود از این احساسات پاک که برای رضای خدا، حمایت از رهبر معظم انقلاب و تقابل جدی با دشمنان بود تشکر می کنیم.
آیت الله حسینی بوشهری برگزاری تجمع حوزویان درباره مذاکرات هسته ای را کاری بسیار خوب و بجا توصیف کرد و گفت: خوشبختانه این حرکت خوب، با شکوه مناسبی نیز برگزار شد.
مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور با بیان این که بنده در خطبه های نماز جمعه قم نیز به این نکته اشاره و تاکید کردم که این قبیل تجمعات پشتوانه محکمی برای تیم مذاکره کننده به شمار می آید، گفت: دولت و تیم مذاکره کننده می توانند از این گونه اجتماعات به نفع خودشان و در جهت افزایش قدرت چانه زنی تیم هسته ای استفاده و با زیاده خواهی دشمنان و غربی ها مقابله کنند.
امام جمعه موقت قم در بخش دیگری از این دیدار صمیمی با تاکید بر لزوم پافشاری تیم مذاکره کننده بر خطوط قرمز و توجه به حقوق مسلم ملت بزرگ ایران، تصریح کرد: تیم مذاکره کننده که مورد اعتماد هم هستند باید همچنان بر خطوط قرمز پافشاری کنند.
رجا نوشت؛ آیت‌الله حسینی بوشهری با تاکید بر این که با توجه به زیاده خواهی و عهد شکنی طرف مقابل ما همچنان نگران هستیم، افزود: دولت محترم نیز جملات و عباراتی بکار نبرد که مردم احساس نگرانی کنند.

ارسال نظر