کد خبر : 13247

شبکه‌های فارسی زبان صهیونیستی رورانه ۵۰۰۰ ساعت برنامه تخریبی پخش می‌کنند

 شبکه‌های فارسی زبان صهیونیستی رورانه ۵۰۰۰ ساعت برنامه تخریبی پخش می‌کنند

امام جمعه بوشهر گفت: بر اساس برخی آمارها در شبکه‌های صهیونیستی بیش از ۵ هزار و ۶۰۰ ساعت در روز برنامه تخریبی علیه نظام اسلامی ایران پخش می‌شود.

به گزارش " بوشهر24 "، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری بعدازظهر امروز در نشست با معاون سازمان صدا و سیمای کشور و مسئولان صدا و سیمای استان بوشهر با بیان اینکه جهان اینک جهان ارتباطات و اطلاعات است اظهار داشت: جهان کنونی جهان ارتباطات  و اطلاعات است که با خبر و برنامه‌های دیداری و شنیداری هدایت می‌شوند.

وی، با  بیان اینکه مدیریت اندیشه‌ها از برنامه‌های تدوین شده در جهان است گفت: اندیشمندان جهان به این نتیجه رسیده‌اند که برای مدیریت جوامع باید اندیشه‌ها را مدیریت کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه در مدیریت اندیشه‌ها ماهواره‌ها، سایت‌ها، شبکه‌های خبری و شبکه‌های مخابراتی نقش مهمی ایفا می‌کنند بیان کرد: یکی از طرح‌های جهان سلطه درعرصه تهاجم نرم، تهاجم از طریق رسانه های دیداری و شنیداری است که صهیونیست‌ها با تمام توان و تجهیزات به آن روی آورده‌اند.

صفایی بوشهری، بیان کرد: بر اساس برخی آمارها در این شبکه‌های صهیونیستی بیش از 5 هزار و 600 ساعت در روز برنامه تخریبی پخش می‌کنند.

وی، با بیان اینکه رسانه‌های بیگانه نظام اسلامی ایران را تحت فشار قرار داده‌اند بیان کرد: دراین راستا تشکیل دفاع مقدس رسانه‌ای توسط سازمان صدا و سیما برای مقابله با این تهاجم ضروری است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه صدا و سیما در خط مقدم دفاع رسانه‌ای قرار دارد گفت: رسانه ملی وظیفه حفظ و ارتقا فرهنگ ایرانی اسلامی بر عهده دارد که توانسته در دو دهه اخیر بسیاری از شاخص‌های یک رسانه قوی بدست آورد.

صفایی بوشهری با اشاره به اینکه استان بوشهر استانی تاثیرگذار است افزود: برنامه‌های  صدا و سیمای این استان در استان‌های دیگر و حتی کشورهای حوزه خلیج فارس تاثیر گذار است.

وی افزود: با توجه به موقعیت استانی صدا و سیمای مرکز بوشهر که دارای رتبه بین‌المللی است نیاز به توجه جدی است چراکه هر قدر قوی‌تر عمل کند تاثیر برنامه‌ها آن اثر گذارتر است./ تسنیم

ارسال نظر