کد خبر : 13358

زاکانی:حرف‌کسانی‌که‌می‌گویندچون‌رهبرانقلاب‌حاضرند دیگران‌وظیفه‌ای‌ندارند،تخدیرکننده‌وآسیب‌زاست

بوشهر24: نماینده مردم تهران در مجلس با تأکید بر ضرورت توجه و تأمل دولت نسبت به انتقادات صورت گرفته درباره بیانیه لوزان، به دو دیدگاه غلط درباره مذاکرات نیز اشاره کرد.

به گزارش "بوشهر24"، علیرضا زاکانی در گفتگو با مهر، با اشاره به شرایط حساس کنونی و مذاکرات هسته ای ایران و غرب گفت: حرف کسانی که معتقدند چون مقام معظم رهبری حاضر هستند، بنابراین دیگران هیچ وظیفه ای ندارند، تخدیرکننده است و از این جهت آسیب‌زننده است که هر کسی در هر جایگاه و مسئولیتی که هست، دچار غفلت نسبت به وظایف خود می‌شود.

وی ادامه داد: این نگرانی هم که یک جریان تحمیل‌گر بتواند چیزی را به نظام و رهبری تحمیل کند، با توجه به شرایط جامعه اسلامی و ویژگی های ممتاز موجود در متن جامعه و بصیرت آحاد مردم و نیز جایگاه بالا و ایستادگی مقام معظم رهبری بر موضع حق، شدنی نیست.

نماینده تهران در مجلس خاطرنشان کرد: امیدواریم، بتوانیم در این مقطع زمانی به وظایف خود به خوبی عمل کنیم و مشکلی هم پیش نیاید.

دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی، در پاسخ به این سوال که آیا به نظر شما از هنگام امضای بیانیه لوزان تاکنون دولت به میزان کافی به انتقادات در این رابطه توجه کرده است یا خیر،گفت: معتقدم دولت باید در این زمینه تأمل بیشتری بکند.

زاکانی درباره آینده توافق هسته ای نیز اظهار داشت: آینده توافق به ایستادگی و هوشیاری ما بستگی دارد؛ آن چیزی که ما آرزو می‌کنیم این است که توافق هسته ای با حفظ منافع ملی ما صورت بگیرد و برای همه معلوم شود آن چیزی هم که در مسیر توافق اخلال‌کننده است، زیاده‌خواهی های آمریکا است.

ارسال نظر