کد خبر : 13378

آقای مدیر کل! خیابان های بوشهر را با کجا اشتباه گرفته اید

بوشهر24: شب گذشته در بوشهر شاهد کشف روسری از خانم مدیر کلی بودیم که چندی پیش نیز در ساحل خلیج فارس با آن پوشش دیده شده بود و معلوم می شود که این مدیر دولتی و خانمش اعتقادی به پوشش اسلامی ندارند و راه دیگری را انتخاب کرده اند.

به گزارش "بوشهر24" به نقل از گام نیوز، امروزه بدحجابی در خیابان های اصلی شهر بوشهر متاسفانه به امری شایع تبدیل شده است و معمولا شاهد صحنه هایی هستیم که عده ای به خانم ها تذکر می دهند که حجاب خود را رعایت کنند ولی در بیشتر موارد نیز سکوت بر تذکر ترجیح داده می شود.

این حرکات زننده از سوی برخی خانم ها باعث گناهان بسیاری می شود و حتی برخی از جوانان که هدفشان از حضور در بازار و خیابان برای هدف خاصی بوده است گاهاً به سمت و سوی دیگری کشیده می شوند.

ولی آنجا دردناک و غیر قابل باور است که مسئولانی که در نظام مقدس جمهوری اسلامی پست گرفته اند- غصب کرده اند- با ظاهری در اجتماع حضور یابند که مطابق با هیچ آیین خدایی نباشد و پوشش خانم آنها به حدی زننده باشد که توجه مردم را به خود جلب نماید، وقتی از مسئولین فرهنگی استان شاهد این حرکات هستیم باید فاتحه نهادهای زیر دست آنها در بعد مذهب را هم بخوانیم.

شب گذشته در بوشهر شاهد کشف روسری از خانم مدیر کلی بودیم که چندی پیش نیز در ساحل خلیج فارس با آن پوشش دیده شده بود و معلوم می شود که این مدیر دولتی و خانمش اعتقادی به پوشش اسلامی ندارند و راه دیگری را انتخاب کرده اند.

هر چند این حرکت خانم مدیر کل در خیابان فرودگاه برای ما تازگی نداشت ولی گمان می کردیم با تذکر پی در پی رسانه ها به رعایت مواضین اسلامی از سوی جناب مدیر کل جوان و خانمش شاهد این اعمال قبیح از سوی آنها نباشیم ولی مثل اینکه اوضاع خیلی وخیم تر از چیزی است که می پنداشتیم، به همین دلیل در صدد برآمدیم که به وی علناً تذکر لسانی بدهیم ولی با توجه به این که ماشین سیاه رنگ شاسی بلند وی از ما پیشی گرفت مجبور شدیم در حین حرکت به آنها تذکر بدهیم و زمانی که شیشه ماشین خود را پایین کشیدیم وی متوجه شد و حجاب خود را برای ان لحظه رعایت نمود و آقای مدیر کل با همان تیپ اسپرت همیشگی با سرعت مثال نزدنی از ما فاصله گرفت.

این احساس خطر به شدت در استان ما احساس می شود کسی هم گوشش بدهکار این خبرها و تذکرات نیست و این سوال در ذهن پدید می آید که ملاک و معیار مسئولان دولتی برای واگذاری پست های مهم به اشخاص چیست؟ آیا ملاک هایی که برای یک کارگز ساده در نظر می گیرند برای آن مدیر کل سرمایه دار نیز وجود دارد؟

چرا در مملکت امام زمان خانم مدیر کل یکی از ادارات که بخشی از کار آنها فرهنگی است باید با این وضع در جامعه حضور یابد و پارامترهای اعتقادی حداقلی را رعایت نکرده و هیچ صدا و واکنشی هم از سوی مسئولین دولتی ما در نیاید.

گفته می شود از سوابق درخشان وی گرایش های لیبرالی و نزدیکی افکار او به اعضای گروهک نهضت آزادی است و امضای وی پای حمایت نامه یکی از محکومین فرنگ نشین که این روزها علیه معصومین نیز صحبت می کند هنوز رخ نمایی می کند، با این حال مسئولان به چنین فردی اعتماد کرده و اداره یکی از نهادهای دولتی را به وی سپرده اند.

تذکر ما از سر دشمنی یا غرض ورزی نسبت به فرد و گروه خاصی نیست و به هیچ وجه سیاسی نیست، بلکه از سر دلسوزی و در راستای تحقق اهداف انقلاب است هر چند آقایان فوراً برچسب سیاسی به این انتقادها می زنند و به سادگی از کنار آن می گذرند ولی باید بدانند که آنها در جایگاهی قرار گرفته اند که باید پاسخگوی خون شهدا باشند و قطعاً از آنها در فردا روزی سوال خواهد شد که وقتی یوسف قدرت را دیدید با دست خود چه کردید؟

ارسال نظر