کد خبر : 13764

در حاشیه بیانیه شورای هماهنگی اصلاح طلبان استان بوشهر؛

احمدی نژاد و سکته مغزی اصلاح طلبان بوشهر

احمدی نژاد و سکته مغزی اصلاح طلبان بوشهر

بوشهر24: در این بیانیه دوران احمدی نژاد را "دورانی مخوف" و پر از تباهی توصیف کرده که "منافع فردی بر منافع ملی غلبه داشت و میراث آن چیزی جز به انحطاط کشاندن کشور نبود"‌.

بوشهر24/ محسن مشتاقی: اختناق، عقب گرد، تفکر مخوف، دوران سیاه، غارت ثروت ملی، افراط گرائی، ماجراجوئی، بحران، فساد، خرابی و ده ها صفت و عنوان دیگر علیه دولت نهم و دهم، فصول مشترک سخنرانی های این روزهای اصلاح طلبان کشور و البته استان بوشهر است.

چنان از دوره هشت ساله دولت احمدی نژاد سخن رانده می شود که گوئی وی ماموریت داشته طی دوران مسئولیتش کشور را به قهقرا ببرد! چنان بر او می تازند که گوئی هیچ خدمتی و هیچ برنامه ای و هیچ رشد و توسعه ای و اساسا هیچ نکته و مساله مثبتی در دوره او انجام نگرفته است؟ چرا؟هدف از این همه هجمه و تخریب چیست؟

واقعیت آن است که اصلاح طلبان به خوبی می دانند دولت محترم یازدهم کارنامه مطلوبی ندارد، احمدی نژاد حداقل در 4 سال ابتدائی موجی از خدمت را به کشور ارائه داد و مجلس شورای سال 1386 پر از طرفداران او شد، اما بعید به نظر می رسد در مجلس دهم همین مساله برای حسن روحانی تکرار شود. پس باید دوره احمدی نژاد سیاه جلو داده شود! به همین سادگی.

عجیب نیست که تمام سخنرانان دعوت شده از سوی جریان اصلاحات از محسن رهامی و جواد حق شناس تا ابراهیم اصغرزاده و مجید انصاری و دیگران گوی سبقت را در تخریب دولت از یکدیگر بربایند! اما اینکه کوچکترین و ساده ترین مساله داخلی استان را با لطایف الحیلی به احمدی نژاد مربوط می شود، شاهکاری است که فقط از دست، زبان و قلم اصلاح طلبان بر می آید.

بهانه نوشتن این سطور بیانیه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان بوشهر در پی یک تغییر در یکی از مجموعه های تحت مدیریت شهرداری بوشهر است. در یک بیانیه 2 صفحه ای 7 بار نام احمدی نژاد برده شده است! در هر سطری به بهانه ای نام او را به میان آورده و آماج تهمت و بدزبانی کرده اند!

بداخلاقی تا چه میزان؟ توهین به شعور مردم تا کی؟ آقایان اصلاح طلب پیش خودشان چه فکر کرده‌اند که جابجائی یک مدیر سطح چندم در یک شهر را به دولت احمدی نژاد مربوط می دانند!

در این بیانیه دوران احمدی نژاد را "دورانی مخوف" و پر از تباهی توصیف کرده که "منافع فردی بر منافع ملی غلبه داشت و میراث آن چیزی جز به انحطاط کشاندن کشور نبود"‌.

عجیب تر و البته خنده دار تر آن است که این عزیزان در بیانیه خود هشدار داده اند که ای ملت هوشیار و بیدار باشید تا دوباره "شاهد واگذاری سکان اداره مملکت به دست نا اهلان نباشیم"! اینکه نا اهل کیست و چه کسانی مملکت را با فتنه های 78 و 88 روبرو ساختند، کدام تفکر راهپیمائی علیه امام زمان(عج) را جایز می دانست، کدام جریان به صراحت عنوان می داشت تفکر امام خمینی باید به موزه برود، کدام گروه کنفرانس برلین را راه انداختند، کدام دسته، مجلس ششم با اعمال خائنانه را تشکیل داده بود حکایت مثنوی صد من کاغذ است. سر بسته بگویم، در دولت دهم اگر فساد و تباهی هم بود الان عاملان آن در زندان هستند اما در دوران طلائی شما نااهلانی در راس قدرت قرار داشتند که الان لیست بلند بالائی از آنان حلقوم گویائی برای براندازی و مبارزه علیه جمهوری اسلامی هستند.

اصلاح طلبان (که البته تنها نام اصلاح طلبی را با خود یدک می کشند) خود را به خواب زده اند و از تاکتیک فرار به جلو استفاده می کنند! این عزیزان را به خواند وصیت نامه سیاسی- الهی امام خمینی، جلد 22 صحیفه نور، فرازهائی از نهج البلاغه و البته مرور سابقه سیاسی خودشات توصیه می نمایم.

ارسال نظر