کد خبر : 1404

شهردار جدید سعدآباد معرفی شد

شهردار جدید سعدآباد معرفی شد

بوشهر24:فرماندار دشتستان گفت: برای اجرای پروژه های عمرانی و نیمه تمام در بخش سعدآباد 94 میلیارد ریال درکمیته برنامه ریزی شهرستان مصوب و اختصاص یافت.

بوشهر24:فرماندار دشتستان گفت: برای اجرای پروژه های عمرانی و نیمه تمام در بخش سعدآباد 94 میلیارد ریال درکمیته برنامه ریزی شهرستان مصوب و اختصاص یافت.
به گزارش "بوشهر24"، ارسلان زارع روز سه شنبه درنشست شورای ادارای بخش سعدآباد افزود: بخش سعدآباد یکی از مهم ترین بخش های این شهرستان است که قابلیت ها و توانمندی های بسیارخوبی درحوزه های مختلف بویژه گردشگری و کشاورزی دارد.

وی اضافه کرد: اختصاص اعتبارات به صورت عادلانه درسطح شهرستان و درهمه حوزه ها وبخش ها براساس شاخص ها، اولویت ها و تکمیل پروژه های نیمه تمام انجام گرفته است.

فرماندار دشتستان گفت: تخصیص اعتبارات بخش سعدآباد درسال جاری از رشد قابل توجهی نسبت به سال های گذشته برخوردار است و امیدواریم با اجرایی شدن و تکمیل پروژه ها شاهد توسعه، آبادی و شادابی بیشتر دراین منطقه باشیم.

زارع، براجرای پروژه های عمرانی با کیفیت مناسب و در زمان تعیین شده تاکید کرد.

امام جمعه شهر سعدآباد نیز به بیان فضیلت های روزه داری در ماه رمضان پرداخت و گفت: در ایام ماه مبارک رمضان به سوی ضیافت الهی دعوت شده ایم و لازم است که دراین ایام با تمسک به تقوای الهی روزه دار واقعی باشیم.

حجت الاسلام علیرضا کشاورز بارگاهی افزود: در این ماه قرائت قرآن و انس با آن را فراموش نکنیم که ماه مبارک رمضان زیباترین و بهترین ماه برای قرائت قرآن است.

مدیرکل امورشهری استانداری بوشهرگفت: شهر سعدآباد یکی از شهرهای بسیار مهم و زیبای استان بوشهر است که نیاز است در بحث توسعه شهری آن اهتمام جدی داشته باشیم.

سعید راستی افزود: دربخش سعدآباد توسعه و عمران دو شهر سعدآباد و وحدتیه د به طور ویژه مورد نظر ماست و در این زمینه همکاری می کنیم.

وی بر برنامه ریزی برای استفاده از ظرفیت های اقتصادی و گردشکری شهر سعدآباد تاکید کرد.

دراین نشست ابوالقاسم شریفی به عنوان شهردار شهر سعدآباد معرفی شد./ ایرنا

ارسال نظر