کد خبر : 14173

راهپیمایی مردم جم در گرمای 45 درجه

راهپیمایی مردم جم در گرمای 45 درجه

مردم شهرها و روستاهای شهرستان جم در گرمای 45 درجه با آرمان‌های قدس شریف تجدید بیعت و حماسه‌ای عظیم را خلق کردند.

به گزارش " بوشهر24 "، مردم مؤمن و انقلابی شهرستان جم ظهر امروز همزمان با سراسر ایران اسلامی در راهپیمایی ضد صهیونیستی روز جهانی قدس حضوری باشکوه و دشمن‌شکن داشتند و از آرمان‌های قدس شریف دفاع کردند.

براساس این گزارش، مردم مؤمن و روزه‌دار جم در گرمای شدید امروز از مصلای نماز تا میدان فاضل جمی راهپیمایی کردند و با فریادهای ضد صهیونیستی و ضد استکباری با آرمان‌های امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب تجدید بیعت کردند.

امام جمعه جم در این مراسم با تقدیر از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی اظهار داشت: خداوند متعال را شاکریم که بار دیگر توفیق شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس را شامل حال امت شریف ایران اسلامی به ویژه مردم ولایتمدار، متدین، شهید پرور و همیشه در صحنه شهرستان جم کرد و به فضل الهی، با وحدت، بصیرت، همدلی و یکپارچگی بار دیگر با خلق حماسه‌ای بزرگ در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، برگ زرین دیگری به لوح افتخارات نظام اسلامی و انقلاب افزوده و لرزه بر اندام استکبار جهانی و اسراییل غاصب انداختید.

 

حجت‌الاسلام محمد گنجی افزود: قدس از نظر اسلام دارای منزلتی بسیار ارزشمند است و نخستین قبله مسلمانان جهان بوده است.

وی اضافه کرد: مسجدالحرام در واقع مسجد معراج پیامبر اسلام (ص) است و در قرآن نیز اهمیت مسجدالحرام و پیرامون این مسجد بسیار زیاد است و این جایگاه در واقع جایگاه بسیار عظیم و رفیعی است.

امام جمعه جم گفت: ما هر ساله به عنوان یادگار عظیم و ارزشمند امام راحل، و تجدید بیعت با رهبر انقلاب و حمایت از ملت مظلوم فلسطین در این مراسم حضور می‌یابیم و این حضور باشکوه لرزه بر اندام اسراییل انداخته است.

وی اضافه کرد: حضور گسترده ، پرشور و با صلابت آحاد مختلف مردم در آوردگاه بزرگ روز جهانی قدس و حمایت از مقاومت اسلامی و انتفاضه ملت مظلوم فلسطین با تأسی از آموزه‌های جاودان و عزت بخش رهبر کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) و مـقام معظم رهبری انجام گرفته و امیدواریم که به فضل و یاری خداوند متعال، شاهد آزادی هر چه زودتر قدس شریف از چنگال سفاک رژیم اشغالگر صهیونیست باشیم.

در پایان این مراسم نیز قطعنامه راهپیمایی قرائت شد و مردم جم با فریادهای الله اکبر آن را تایید کردند./ فارس

ارسال نظر